سورپرایز اپل برای عکاسان

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، سراسر وب پر است از برآورد ها درباره آیفون 15. آخرین اطلاعات درز نموده حاکی از آن است که دوربین پریسکوپ بالاخره در خط فراوری آیفون های پریمیوم اپل استفاده می گردد. به گفته مینگ چی کو، تحلیلگر مشهور اپل، دوربین پریسکوپ تنها برای یکی از مدل ها استفاده می گردد: آیفون 15 و 16 اولترا.

سورپرایز اپل برای عکاسان

به گزارش همشهری آنلاین؛ البته برای بسیاری از صاحب نظران صنعت فناوری، خبر تعجب آوری است، چرا که قبلا انتظار می رفت هر دو مدل آیفون 16 دارای دوربین پریسکوپ باشند. لنز پریسکوپ، که امکان زوم اپتیکال طولانی تری را فراهم می نماید، بازی گردانی برای عکاسی با دوربین های هوشمند است.

در خصوص تامین کننده لنز های پریسکوپ، کو پیش بینی می نماید که اپل به جای سامسونگ به تامین کنندگان جایگزینی مانند لارگان و جنیوس روی خواهد آورد. انتخاب آیفون 15 اولترا به عنوان گیرنده انحصاری دوربین پریسکوپ ممکن است بر پیش بینی عایدی شرکت های ارائه دهنده لنز تاثیر بگذارد، اما علت این تصمیم چندان معین نیست.

گفتنی است که نام آیفون 15 اولترا، پیش فرض ما است، وگرنه ممکن است نام گذاری اپل در آینده چیز متفاوتی باشد. اطلاعات فاش شده، حاکی از آن است که آیفون 15 دارای بدنه ای گرد خواهد بود، که تغییر بزرگی برای خط فراوری آیفون محسوب می گردد؛ چرا که مدت ها است آیفون طراحیش را به روز نکرده است. جدا از تغییرات طراحی، جدیدترین آیفون ها دارای پورت یواس بی تایپ سی خواهند بود.

منبع: فرارو

به "سورپرایز اپل برای عکاسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز اپل برای عکاسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید