قتل خاله و شوهرخاله با انگیزه سرقت طلا

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مردی جوان که خاله اش و شوهر او را با انگیزه سرقت طلا به قتل رسانده و فرار نموده بود، عاقبت دستگیر شد.

قتل خاله و شوهرخاله با انگیزه سرقت طلا

به گزارش شرق، کارآگاهان جنایی استان البرز روز پنجم مرداد از کشف اجساد زن و مردی مسن در خانه شان آگاه شدند و وقتی به محل حادثه رفتند فهمیدند این زوج به قتل رسیده اند و قاتل یا قاتلان بعد از ارتکاب جنایت مقداری طلا از خانه آن ها سرقت نموده اند.

چند سرنخ وجود داشت که نشان می داد این جنایت به دست فردی آشنا رقم خورده است. نخست آنکه قاتل توانسته بود به راحتی وارد خانه مقتولان گردد و با استفاده از آشنایی و صمیمیت آن ها را در فرصتی مناسب غافلگیر کند. دوم اینکه قاتل می دانست این زوج در خانه خود طلا نگهداری می نمایند و به همین دلیل سرقت مرگ بار را از قبل طراحی نموده بود. کارآگاهان بعد از انتقال اجساد مقتولان به پزشکی قانونی در تحقیقات خود پی بردند خواهرزاده زن مسن به نام نیما شب قبل از حادثه در خانه این زوج میهمان بود.

این گونه بود که نام نیما به عنوان اولین مظنون در پرونده ثبت شد و افسران جنایی پی بردند این جوان از زمان ارتکاب قتل فراری شده است. در حالی که همه مدارک از دخالت نیما در قتل خبر می داد، کارآگاهان کوشش های گسترده ای را برای یافتن او انجام دادند تا اینکه فهمیدند متهم به غرب کشور گریخته است.

به این ترتیب ردیابی ها انجام و مخفیگاه نیما شناسایی شد. خاتمه متهم روز شنبه هفته جاری در عملیاتی غافلگیرنماینده بازداشت و به استان البرز منتقل شد. نیما وقتی تحت بازپرسی نهاده شد، کشتن خاله و شوهرخاله اش را پذیرفت و گفت: من متأهل هستم و مشکل اقتصادی دارم. مدتی قبل فهمیدم خاله ام مقدار زیادی طلا در خانه دارد، به همین دلیل برای سرقت طلا ها وسوسه شدم و نقشه ای را طراحی کردم.

شب قبل از جنایت به عنوان میهمان به خانه خاله ام رفتم و شب را در آنجا خوابیدم. صبح شوهرخاله ام برای خریدن وسایل صبحانه از خانه بیرون رفت، من که فرصت را مناسب دیده بودم، به خاله ام حمله و او را خفه کردم.

متهم ادامه داد: شوهرخاله ام دقایقی بعد به منزل برگشت که او را نیز غافلگیر کردم و چند ضربه به سرش زدم. وقتی مرد مسن گیج و بی حال شد، او را هم خفه کردم. بعد با سرقت طلا ها فراری شدم. بنا بر این گزارش، متهم در حال حاضر در بازداشت به سر می برد و تحقیقات از او برای افشای زوایای مختلف این قتل همچنان ادامه دارد.

منبع: فرارو

به "قتل خاله و شوهرخاله با انگیزه سرقت طلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل خاله و شوهرخاله با انگیزه سرقت طلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید