10 گیاهی که انرژی مثبت جذب می کنند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، جدا از چشم نواز کردن محیط، بسکمک از گیاهان جریان انرژی مثبت موجود در محیط را بهبود می بخشند و کمک می کنند روز خود را با احساس بهتری آغاز کنید.

10 گیاهی که انرژی مثبت جذب می کنند

در اینجا 10 گیاه که انرژی مثبت ایجاد می کنند، معرفی می کنیم:

1- بامبو

اگر می خواهید سلامتی، عشق و خوش شانسی را به دست آورید، بامبو یکی از گیاهانی است که باید در خانه نگهداری کنید.

بامبو گیاهی بسیار کم توقع است و به مراقبت کمی نیاز دارد. بامبو را در گوشه اتاق به دور از نور مستقیم خورشید و داخل یک ظرف آب قرار دهید.

2- پتوس

این گیاه زیبا نیز انرژی مثبت تولید می کند و باعث جذب موفقیت و ثروت به زندگی تان می شود.

علاوه بر این، این گیاه هوای داخل خانه را تصفیه می کند و اکسیژن محیط را افزایش می دهد.

3- مریم گلی

این گیاه توانایی باور نکردنی در دفع انرژی های منفی و پاک سازی محیط دارد. همچنین مریم گلی می تواند انرژی های منفی نظیر خشم یا ترس را از زندگی تان دور کند.

4- ریحان مقدس

ریحان مقدس یکی از اندک گیاهانی است که 20 ساعت از روز را اکسیژن تولید می کند و همچنین گازهای مضری مثل دی اکسید کربن و مونواکسید کربن را از محیط جذب می کند.

5- ارکیده

ارکیده نیز گیاهی است که دی اکسید کربن را جذب می کند. این گیاه شب ها اکسیژن آزاد می کند. بنابراین برای اتاق خوابتان بسیار مناسب است.

6- اسپاتی فیلوم یا برگ قاشقی

این گیاه نیز علاوه بر رها سازی انرژی مثبت، با شکستن و خنثی کردن گازهای مضر محیط، کار تصفیه هوا را انجام می دهد.

7- رزماری

این گیاه بوی شگفت انگیزی دارد که روحیه را بهبود می بخشد، خستگی را کاهش می دهد، اضطراب را کم می کند، حافظه را بهبود می بخشد و همچنین درمانی برای بی خوابی محسوب می شود.

8- یاس

بوی دلپذیر این گیاه می تواند به تسکین ذهنتان کمک کرده و انرژی را تجدید کند و حتی به حل مشکلاتی از قبیل عدم تمرکز و ناراحتی کمک می کند.

9- آلوئه ورا

این گیاه حامل موفقیت و انرژی مثبت است. پرورش این گیاه بسیار آسان است. آن را جلوی نور غیر مستقیم قرار دهید و زهکش مناسبی در گلدان ایجاد کنید.

10- گل داوودی

این گیاه زیبا انرژی بسکمک را برای خانه تان به ارمغان می آورد. داوودی دارای توانایی بسکمک برای تصفیه هواست و می تواند سموم و مواد شیمیایی را از محیط زندگی تان حذف کند.

منبع: فوت و فن

به "10 گیاهی که انرژی مثبت جذب می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 گیاهی که انرژی مثبت جذب می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید