آخر هفته به کدام نمایشگاه ها برویم؟

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، در صورتی که در تعطیلات آخر هفته قصد بازدید از نمایشگاه های هنری را دارید، گزارش حاضر، توضیح خبرنگاران از فعالیت گالری ها و نگارخانه ها در آخر این هفته است.

آخر هفته به کدام نمایشگاه ها برویم؟

اتاق وحشت

نمایشگاه انفرادی اتاق وحشت که به نمایش آثار علیرضا آستانه اختصاص دارد، در گالری هما به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک 8، واحد یک درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 16 آذر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88863596

آن درختان، آن مردمان

آن درختان، آن مردمان نام نمایشگاه انفرادی نقاشی علی اکبر صنعتی است که در گالری آرتیبیشن به نشانی تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد،نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی روشن(کتابی)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک 6 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 14 آذر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 22922538

سفری به دنیای کهن

نمایشگاه انفرادی نقاشی سفری به دنیای کهن که به نمایش آثار ف. اخلاقی اختصاص دارد، در گالری آرت سنتر به نشانی تهران، بلوار اندرزگو، سلیمی شمالی، پلاک 145، باغ انجمن خوشنویسان درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 16 آذر ماه ادامه دارد، همه روزه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 26655590

باریه

باریه نام نمایشگاه انفرادی نقاشی است که به نمایش آثار فرشاد نکومنش اختصاص دارد. این نمایشگاه که در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک 5 درحال برگزاری است، تا تاریخ 17 آذر ماه ادامه دارد و همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88343969

خاطرات فصل سرد

نمایشگاه انفرادی خاطرات فصل سرد که به نمایش آثار پردیس شفیعیون اختصاص دارد، در گالری شکوه به نشانی تهران، فرمانیه، بلوار شهید اندرزگو.خیابان سلیمی شمالی.کوچه امیر نوری.پلاک 19 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 16 آذر ماه ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای پنجشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 22670726

ویروس دست ساز

ویروس دست ساز نام نمایشگاه انفرادی نقاشی سمیرا البرزکوه است که در گالری شیرین به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه سیزدهم، پلاک5 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 17 آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای دوشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88343969

دوئت2

نمایشگاه گروهی دوئت2 که به نمایش آثار هنرمندانی چون محدثه عیوض خانی و شقایق مهدی اختصاص دارد، در گالری عصر به نشانی تهران، میرزای شیرازی شمالی، خیابان دلاویز، پلاک 18 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 15 آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت 15 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88711553

دِراک

دِراک نام نمایشگاه انفرادی مهدی قنبری است که در گالری اِو به نشانی تهران، خیابان کریم خان زند. خیابان خردمند شمالی . کوچه اعرابی 3 . پلاک 5 . طبقه همکف و اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 26 آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88825322

سراپا چشم

سراپا چشم نام نمایشگاه انفرادی نقاشی آیلار دستگیری است که در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه دوم درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 23 آذر ادامه دارد، همه روزه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88324828

درفش

نمایشگاه انفرادی نقاشی درفش که به نمایش آثار لیلا تارا اختصاص دارد، در گالری اُ به نشانی تهران، خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک 18، طبقه اول درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 23 آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 16 الی 21 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88324828

بانگیز به روایتی نو

بانگیز به روایتی نو نام نمایشگاه انفرادی رضا بانگیز است که در گالری جاوید به نشانی تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار،خیابان زرتشت غربی کوچه یزدان،پلاک 17، واحد1 درحال برگزاری است. این نمایشگاه که تا تاریخ 12 آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای یکشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88934134

میان تاریکی

نمایشگاه انفرادی نقاشی میان تاریکی که به نمایش آثار مریم طباطبایی اختصاص دارد، در گالری نیان به نشانی تهران، میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، خیابان تور، خیابان وفایی ورمرز آبادی، بن بست ابهری، پلاک 5 درحال برگزاری است.

در بیانیه این نمایشگاه چنین نوشته شده است: نمی دانم این کارها تصویر نومیدی است یا امید؟ هراسِ فروافتادن در تاریکی است یا شجاعت مواجهه با آن؟ اندوهِ گم گشتن است یا شوقِ یافتن؟ گاه نوری به سمت ظلمت مان برده و گاه ظلمتی به سمت حقیقت.

میانه این شرایط در تکاپوی آمدن یا رفتنیم. جستجو می کنیم روشنایی را و در احتضار و پریده رنگ، برنده و قاطع، خیالی یا حقیقی.... می یابیم اش،... همیشه، مـیـان تاریـکی.

این نمایشگاه که تا تاریخ 22 آذر ادامه دارد، همه روزه به جز روزهای شنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای بازدیدکنندگان است.

شماره تلفن هماهنگی: 88813976

نمایشگاه نقاشی های مسعود کیمیایی

مسعود کیمیایی، نویسنده و فیلمساز کشورمان در گالری گلستان، نمایشگاه نقاشی های خود را برگزار نموده است. 25 اثر نقاشی از مسعود کیمیایی، با تکنیک رنگ روغن روی بوم، در این گالری به نمایش درآمده است.

این نمایشگاه روز آدینه 5 آذرماه در گالری گلستان افتتاح شد و تا 17 آذرماه ادامه دارد. ورود برای عموم آزاد است.

آدرس گالری گلستان: دروس، خیابان شهید کماسایی، پلاک 34

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخر هفته به کدام نمایشگاه ها برویم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخر هفته به کدام نمایشگاه ها برویم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید