تجهیز و راه اندازی ایستگاه پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوانغرب

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مدیر امور آبفای شهرستان ایوان گفت: با تجهیز و راه اندازی ایستگاه پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوان، اهالی 3 روستا (روستاهای باباگیر، صداقت و میوانه) با تعداد 100 خانوار از نعمت آب سالم و پایدار برخوردار گشتند.

تجهیز و راه اندازی ایستگاه پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوانغرب

به گزارش وبلاگ پایگاه داده ایلام؛ آیت کیانی با اعلام این خبر گفت: در راستای ارایه خدمات پایدار و تامین آب شرب مورد نیاز مشترکان و ضرورت رفع به موقع معایب تاسیسات و تجهیزات، اکیپ اجرایی امور آبفا شهرستان با حمایت و پشتیبانی ستاد استان، نسبت به رفع مشکل ایستگاه پمپاژ آب، مجتمع باباگیر چهل زرعی، که به علت نوسانات جریان برق در الکتروپمپ شناور ایستگاه های فوق رخ داده بود، با تغییر روش پمپاژ در ایستگاه و عملیات حفر چاهک و نصب و راه اندازی الکترو پمپ شناور، طی دو روز با هزینه 110 میلیون تومان اقدام نمود.

وی اضافه نمود: با راه اندازی این ایستگاه پمپاژ، اهالی 3 روستا (روستاهای باباگیر ؛ صداقت و میوانه) با تعداد 100 خانوار از آب سالم و پایدار برخوردار گشتند.

مدیر امور شرکت آب و فاضلاب شهرستان ایوانغرب در انتها و با تاکید بر صرفه جویی در مصرف آب از طریق مشترکان گفت: موثرترین راه مدیریت مصرف آب، صرفه جویی از طریق مشترکان است و از مردم می خواهیم با استفاده صحیح و پرهیز از مصارف غیر ضروری ما را در گذر از فصل گرم سال یاری نمایند

منبع: جام جم آنلاین

به "تجهیز و راه اندازی ایستگاه پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوانغرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز و راه اندازی ایستگاه پمپاژ آب مجتمع باباگیر چهل زرعی شهرستان ایوانغرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید