حتماً که نباید مشکل آب تنگستان مثل جریان غیزانیه اهواز گردد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، خبرنگاران/بوشهر نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مورد شهرستان ها و روستاها نیز باید برنامه های فوری اعلام گردد، حتماً که نباید مثل جریان غیزانیه اهواز گردد. مردم امروز آب ندارند و نباید 4 سال دیگر فکر چاره گردد.

حتماً که نباید مشکل آب تنگستان مثل جریان غیزانیه اهواز گردد

غلامحسین کرمی آدینه شب 16 خردادماه، در نشست آنالیز مسائل آب شهرها و روستاهای شهرستان تنگستان اظهار کرد: مشکل آب سیاسی نیست، مردم آب خوردن ندارند. آخرین نقطه روستایی تنگستان هفته ای 2 ساعت آب دارند، آن هم باید دید با چه دبی و حجم و کیفیتی؛ لذا احساس می کنم باید نگاه ما نسبت به مردم تغییر کند.

وی اضافه نمود: مردم دشتی و تنگستان در مهمان نوازی و ادب معروف هستند، اما حالا درخواست آنها به حق است. درخواست آنها فضای سبز نیست، آب خوردن ندارند!

کرمی یادآور شد: مسئولان باید خودشان موضوع را گزارش دهند و بگویند که روستاهای ما در جنوب دلوار ماهی یک بار آب دارند. این الان دغدغه مهم مردم تنگستان است، مشکل آب جنوب بوشهر و تنگک ها با حضور و کوشش آقای حمزه پور، مدیر آب و فاضلاب استان بوشهر حل شد، تقاضا داریم با همین نگاه مشکل آب تنگستان نیز حل گردد.

نماینده دشتی و تنگستان با اشاره به عدالت اجتماعی مورد تاکید رهبری عنوان نمود: در مورد شهرستان ها و روستاها نیز باید برنامه های فوری اعلام گردد، حتماً که نباید مثل جریان غیزانیه اهواز گردد. مردم امروز آب ندارند و نباید 4 سال دیگر فکر چاره گردد.

وی با تاکید بر مدیریت مصرف آب اعلام نمود: انشعابات غیر مجاز باید بدون اغماض قطع گردد. متعلق به هر کسی هم باشد. وقتی در روستاها شستن لباس و وضو از آب کولر استفاده می نمایند پذیرفته نیست که یک نورچشمی و آقازاده در عالیشهر و گورکات خانه چند هکتاری بسازد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حتماً که نباید مشکل آب تنگستان مثل جریان غیزانیه اهواز گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حتماً که نباید مشکل آب تنگستان مثل جریان غیزانیه اهواز گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید