خبرنگاران هزار و 795 نفر در انتخابات شوراهای شهری آذربایجان غربی نام نویسی کردند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، ارومیه- خبرنگاران- رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: هزار و 795 نفر تا انتها مهلت ثبت نام حضوری (ساعت 20 روز 26 اسفند) داوطلب عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان شدند.

خبرنگاران هزار و 795 نفر در انتخابات شوراهای شهری آذربایجان غربی نام نویسی کردند

علی مصطفوی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ پایگاه داده اضافه نمود: از این تعداد، هزار و 613 نفر شامل حدود 89.9 درصد را مردان و 182 نفر شامل 10.1 درصد را بانوان تشکیل می دهند.

وی اضافه نمود: بیشترین ثبت نامی در این دوره، البته تا سرانجام مهلت ثبت نام حضوری مربوط به شهرستان ارومیه با 310 نفر و کمترین تعداد نیز مربوط به شهرستان پلدشت با 27 نفر است.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان غربی اعلام کرد: از کل ثبت نام کنندگان، هزار و 130 نفر به صورت حضوری، 277 نفر با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت، 202 نفر با استفاده از رایانه و تنها 186 نفر با استفاده از اپلیکیشن موبایلی در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای استان ثبت نام نموده اند.

مصطفوی با اشاره به اینکه 312 نفر از ثبت نام کنندگان، سابقه عضویت در شوراهای اسلامی شهرهای استان در دوره های پیشین را داشتند، گفت: همچنین هزار و 483 نفر برای نخستین بار داوطلب عضویت در این شوراها شده اند.

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، فرایند ثبت نام اینترنتی و موبایلی تا ساعت 24 روز 26 اسفند ادامه داشت که آخرین آمار مربوط به این ثبت نامی ها به طور رسمی اعلام می گردد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا روز 28 خرداد برگزار می گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هزار و 795 نفر در انتخابات شوراهای شهری آذربایجان غربی نام نویسی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هزار و 795 نفر در انتخابات شوراهای شهری آذربایجان غربی نام نویسی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید