فاصله ترامپ و بایدن بعد از مناظره اول زیاد شد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، فارس نوشت: نظرسنجی شبکه سی ان بی سی و مرکز تحقیقاتی چنج ریسرچ در سطح ملی نشان داده جو بایدن نامزد حزب دموکرات آمریکا بعد از اولین مناظره با دونالد ترامپ، 13 درصد از وی پیش افتاده است.

فاصله ترامپ و بایدن بعد از مناظره اول زیاد شد

به گزارش وبگاه خبری هیل، بایدن در این نظرسنجی 54 درصد آرا را در مقابل 41 درصد آرای ترامپ از آن خود کرد. در این نظرسنجی 53 درصد رای دهندگان احتمالی هم گفتند که در اولین مناظره بایدن در مقابل ترامپ عملکرد بهتری داشت. در مقابل تنها 29 درصد ترامپ را بهتر از رقیب دموکراتش دانستند.

همچنین 45 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی اعتقاد داشتند ترامپ در مناظره سه شنبه شب به وقت آمریکا کمتر از انتظار ظاهر شد و تنها 11 درصد همین نظر را درباره بایدن داشتند.

در این نظرسنجی احساسات مردم آمریکا درباره مناظره نخست هم مورد پرسش واقع شد. بیش از سه چهارم (77 درصد) پاسخ دهندگان گفتند که این مناظره حس افتخار به آمریکایی بودن در آن ها ایجاد نکرد.

بعد از مناقشه پرهرج ومرج و پر از توهین سه شنبه شب، کمیسیون مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری در آمریکا اعلام کرده تغییرات احتمالی قوانین و قالب مباحثات 15 و 22 اکتبر را بررسی می کند. همچنین درخواست هایی مطرح شده مبنی بر این که مجریان مناظرات بتوانند میکروفون نامزدها را در صورت نقض شدن قوانین مناظره از سوی آن ها قطع کنند.

نظرسنجی مذکور با شرکت 925 رای دهنده احتمالی از 29 تا 30 سپتامبر با حاشیه خطای مثبت و منفی 3.22 انجام شد. نتایج در خصوص مناظره هم با شرکت 796 رای دهنده احتمالی و با درصد خطای مثبت و منفی 3.47 به دست آمد.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "فاصله ترامپ و بایدن بعد از مناظره اول زیاد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاصله ترامپ و بایدن بعد از مناظره اول زیاد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید