فرصت حذفی برای نیمکت نشینان پرسپولیس

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، رقابت های یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور با باشگاه های لیگ رجحان در حالی از فردا یکشنبه شروع می گردد که فاصله مدعیان قهرمانی این بازی ها در لیگ برتر اندک است.

فرصت حذفی برای نیمکت نشینان پرسپولیس

پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی در لیگ برتر نخستین بازی خود در جام حذفی را دوشنبه هفته جاری مقابل ویستا توربین برگزار می نماید تا حداقل روی کاغذ کار سختی در انتظار سرخپوشان برای عبور از این تیم دسته اولی نباشد.

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس میخواهد در این ملاقات از بازیکنان نیمکت نشین خود استفاده کند تا علاوه بر دادن فرصت بازی به آنها بازیکنان اصلی نیز استراحت نمایند.

تعدادی از نیمکت نشینان پرسپولیس در حالی برای این تیم بازی خواهند کرد که آخرین فرصت آنها برای این بازی محسوب می گردد. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس میخواهد در جابجایی زمستانی بازیکنان جدیدی را به خدمت بگیرد. از این رو بعید نیست نیمکت نشینان ثابت در فهرست خروج قرار گرفته تا جا برای حضور خریدهای زمستانی باز گردد.

باید دید کدام بازیکنان با درخشش در ملاقات با ویستا توربین می توانند خود را در جمع پرسپولیسی ها نگه دارند و یحیی از چند بازیکن فعلی خود قطع امید می نماید تا آنها در نیم فصل دوم به طور قرضی راهی باشگاه های دیگر برای بازی کردن شوند.

ملاقات تیم های فوتبال پرسپولیس و ویستا توربین تهران ساعت 17:30 دوشنبه هفته جاری در یک شانزدهم نهایی جام جذفی فوتبال کشور برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فرصت حذفی برای نیمکت نشینان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت حذفی برای نیمکت نشینان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید