پیگیری مطالبات و برطرف دغدغه شهروندان با اجرای طرح انضباط شهری و برطرف سد معبر

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، خبرگزاری خبرنگاران-مدیر اداره بازرسی، رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه 16 از پیگیری مطالبات و برطرف دغدغه شهروندان با اجرای طرح انضباط شهری و برطرف سد معبر اطلاع داد.

پیگیری مطالبات و برطرف دغدغه شهروندان با اجرای طرح انضباط شهری و برطرف سد معبر

به گزارش خبرگزاری وبلاگ پایگاه داده از تهران، محمد نصرتی مدیر اداره بازرسی، رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه 16، شهرداران نواحی باتفاق کارشناسان مربوطه از سطح معابر و میادین اصلی محلات در مورد آنالیز و برطرف معضل و دغدغه شهروندان با موضوع سد معبر و اجرای طرح انضباط شهری بازدید نکردند.

وی گفت: با توجه به دریافت گزارشات مردمی به وسیله مراجعات حضوری ، دیدار مردمی و سامانه های 137 و 1888 در مورد مزاحمت های صنفی ، سد معبر و لزوم بازدید و آنالیز میدانی به اتفاق متولیان امر از معابر و میادین اصلی چون میدان بازار دوم، خیابان شهید بخارائی، بازارچه و میادین اصلی در محلات خزانه و ... بازدید شد و از نزدیک با عاملین سد معبر گفت و گو شد.

مدیر اداره بازرسی، رئیس اداره خدمات شهری شهرداری منطقه 16 در انتها تاکید نمود: با پیگیری شهردار منطقه این قبیل بازدید ها بصورت مستمر صورت می پذیرد تا در قالب یک طرح جامع نسبت به مشخص تکلیف و تصمیم سازی با یاری دستگاه های مربوطه اقدامات موثرتری اتخاذ شود.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیگیری مطالبات و برطرف دغدغه شهروندان با اجرای طرح انضباط شهری و برطرف سد معبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیگیری مطالبات و برطرف دغدغه شهروندان با اجرای طرح انضباط شهری و برطرف سد معبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید