کارشناسی داوری استقلال و نود ارومیه

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، یک کارشناس داوری معتقد است کیوان علی محمدی قضاوت بدون تاثیری را در ملاقات استقلال و نود داشت.

کارشناسی داوری استقلال و نود ارومیه

نوذر رودنیل، کارشناس داوری در گفت وگو با وبلاگ پایگاه داده درباره قضاوت کیوان علی محمدی در ملاقات استقلال و نود ارومیه گفت: این داور یکی از داوران آینده دار فوتبال ایران است و این پتانسیل را دارد که بین المللی گردد. او قضاوت تقریبا بدون اشتباهی را پشت سر گذاشت و او و یاری هایش سربلند از زمین خارج شدند.

او ادامه داد: گل نود ارومیه سالم بود و آفسایدی رخ نداد. توپ به بازیکن دوم برخورد نکرد و حتی اگر هم برخورد می کرد، باز هم آفساید نبود. گل استقلال نیز سالم بود و هیچ اتفاق خاص دیگری در 90 دقیقه رخ نداد. البته در دقیقه 90، خطایی پشت محوطه جریمه استقلال رخ داد که داور اشتباه کرد و شبیه سازی گرفت در حالی که خطا اتفاق افتاده بود.

رودنیل اضافه نمود: در وقت اضافه دوم برخورد در دقیقه 96 در محوطه جریمه نود رخ داد که خطایی نبود و ادامه بازی درست بود. بعلاوه در ضربات پنالتی، دروازه بان نود زودتر از زدن ضربه از خط جلو می آمد که در پنالتی از دست داده استقلال، داور می توانست تکرار دهد.

لنتهای پیغام

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کارشناسی داوری استقلال و نود ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسی داوری استقلال و نود ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید