انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، کندوان و هراز یک طرفه می گردد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای 8 و 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای منطقه یک آزادراه تهران-شمال به مرزن آباد و از ساعت 13 روز 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از رودهن به آمل ممنوع است.

انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، کندوان و هراز یک طرفه می گردد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، بیان نمود: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

ترافیک نیمه سنگین بین کرج و قزوین

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک در آزادراه کرج-قزوین محدوده مهرویلا نیمه سنگین است، از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل ساسانی تا پل فردیس اطلاع داد.

کاهش 3.2 درصدی ترافیک جاده ها

محرابی نیا اظهار کرد: طبق اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه های ترددشمار در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها افزود: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2299 دستگاه ترددشمار جاده ای، کل تردد ثبت شده در جاده ها نسبت به روز قبل 3.2 درصد کاهش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 13.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی

وی بیان نمود: در حال حاضر محور خرم آباد-پل دختر در استان لرستان، محور سی سخت - پادنا واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، محور قزوین - همدان، جاده شهداد- نهبندان در استان کرمان و محور فرعی شمشک-دیزین به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

محرابی نیا گفت: در شبانه روز گذشته، آزادراه کرج - تهران ، آزادراه قزوین - کرج و آزادراه کرج - قزوین پرترافیک ترین جاده کشور بود.

محور کندوان روز آینده و 9 خرداد یک طرفه می گردد

وی افزود: تردد خودرو از ساعت 13 روزهای هشتم و نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از میدان امیرکبیر کرج و ابتدای قطعه یک آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای مذکور تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

جاده هراز 9 خرداد یک طرفه می گردد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: در محور هراز تردد انواع وانت از ساعت 8 روز نهم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز بعد از شمال به جنوب محور هراز ممنوع است.

وی افزود : تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 10 خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 16 روز آدینه مورخ 9 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز 10 خرداد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد ناوگان سنگین در جاده های منتهی به شمال تا 10 خرداد

وی اظهار کرد: در محور کندوان تردد کامیون و تریلر کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا اضافه نمود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 روز چهارشنبه هفتم خرداد تا ساعت ساعت 12 روز شنبه 10 خرداد در محور هراز ممنوع است.

وی بیان نمود: در محور فیروزکوه تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز 9 خرداد از راستا شمال به جنوب محور قائم شهر به فیروزکوه و تهران ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز آدینه 9 خرداد ممنوع است.

محرابی نیا بیان نمود: در محورهای مشهد-قوچان-شیروان-بجنورد-آشخانه-جنگل گلستان و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 7 الی 22 روز 9 خرداد ممنوع است.

وی گفت: تردد موتور سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه 10 خرداد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز نهم خرداد ممنوع است.

منبع: جام جم آنلاین

به "انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، کندوان و هراز یک طرفه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انسداد 6 جاده به دلیل نداشتن ایمنی ، کندوان و هراز یک طرفه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید