رزومه بیش از 49000 داوطلب آزمون استخدام بخش خصوصی آنالیز شد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، فرایند معرفی داوطلبان آزمون پنجم به سازمان ها و شرکت های متقاضی جذب و استخدام از اول دی 1400 شروع شده و تا کنون بیش از 49000 آنالیز به وسیله سازمان ها و شرکت ها روی رزومه داوطلبان صورت پذیرفته است.

رزومه بیش از 49000 داوطلب آزمون استخدام بخش خصوصی آنالیز شد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ پایگاه داده، دبیرخانه پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی طی اطلاعیه ای گفت: فرایند معرفی داوطلبان آزمون پنجم به سازمان ها و شرکت های متقاضی جذب و استخدام از تاریخ 1 دی 1400 آغاز شده و تا کنون بیش از 49000 آنالیز به وسیله سازمان ها و شرکت ها روی رزومه داوطلبان صورت پذیرفته است.

با توجه به تعداد بالای رزومه ها و تنوع بالای موقعیت های شغلی مورد احتیاج شرکت ها، این فرایند به صورت تدریجی اجرا شده و ادامه خواهد داشت.

در ادامه اطلاعیه آمده است: سازمان ها و شرکت های متقاضی جذب و استخدام پس از آنالیز رزومه های داوطلبان آزمون، از داوطلبان منتخب برای انجام مصاحبه شغلی جهت استخدام دعوت به عمل می آورند و داوطلبانی که در زمینه شایستگی های شغلی، نمرات بالاتری کسب کرده و مشخصات فردی و سوابق تحصیلی و شغلی خود را تکمیل کرده اند، جهت دعوت به مصاحبه شغلی در اولویت شرکت ها قرار خواهند گرفت.

داوطلبان آزمون استخدام بخش خصوصی می توانند با مراجعه به صفحه کاربری سایت www.inre.ir در قسمت شرایط معرفی به شرکت ها آخرین شرایط خود را مشاهده فرمایند و فرایند معرفی داوطلبان به شرکت های متقاضی تا آغاز ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است ثبت نام بیش از 110 هزار داوطلب در پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی در تیر و مرداد 1400 انجام شده بود و مرحله آزمون های تخصصی این آزمون در مهر 1400 برگزار گردید. به گفته دبیر آزمون استخدام بخش خصوصی با اعلام نتایج این آزمون، فرایند معرفی داوطلبان به سازمان ها و شرکت ها در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رزومه بیش از 49000 داوطلب آزمون استخدام بخش خصوصی آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزومه بیش از 49000 داوطلب آزمون استخدام بخش خصوصی آنالیز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید