شکل تیمی سپاهان را حفظ می کنیم، مذاکره ای با اسماعیل نژاد نداشتیم

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، برای دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر مردان ایران تصمیم گرفت که بنا به درخواست اکثریت باشگاه ها، برگزاری رقابت ها به صورت متمرکز در تهران باشد. بر این اساس، دور برگشت مرحله مقدماتی، از هشتم دی ماه با ورود تیم ها به تهران شروع می گردد و مسابقات هفته نخست دور برگشت مرحله مقدماتی، روز سه شنبه نهم دی ماه در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون برگزار خواهد شد.

شکل تیمی سپاهان را حفظ می کنیم، مذاکره ای با اسماعیل نژاد نداشتیم

رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال سپاهان در تبادل نظر با وبلاگ پایگاه داده درباره تصمیم فدراسیون والیبال و برگزاری دور برگشت رقابت های لیگ برتر به صورت متمرکز در تهران گفت: در شرایطی قرار داریم که بیشتر تیم ها با این شیوه موافق هستند. صحبت ما این بود که چند باشگاه در این شیوه بیشتر ذی نفع هستند؛ از نظر اسکان، مسافرت و سایر هزینه ها، چند تیم شرایط آسان تری دارند و عدالتی که باید حاکم نبود. به هر حال تصمیم گرفته شده و ما نیز به آن احترام می گذاریم.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا در ازای استفاده از ویدئوچک، هزینه ای قرار است از تیم ها دریافت گردد یا خیر؟ گفت: خوشبختانه قرار نیست هزینه ای پرداخت گردد. نگرش کمیته مسابقات و شخص داورزنی درباره استفاده از ویدئوچک مثبت است. در دور برگشت رقابت ها با توجه به اهمیت مسابقات، استفاده از ویدئوچک تأثیرگذار است و هر تیمی که شایسته است، نتیجه خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: اشتباهات داوری دیگر تأثیرگذار نخواهد بود. تصمیم فدراسیون این است که حواشی را کاهش دهد. بعضی از اشتباهات سهوی داوری، منجر به حواشی می شد و این مسئله باعث بروز تنش شد. مطمئناً با استفاده از ویدئوچک، آرامش بازخواهد گشت.

محمدی راد در ادامه گفت: یک بحث درباره انجام شیوه متمرکز در تهران و به میزبانی دو سالن پیش می آید و آن این است که با توجه به حضور 14 تیم در رقابت ها، 7 بازی انجام می گردد و قاعدتاً باید شاهد برگزاری 4 ملاقات در یک سالن باشیم و ممکن است از این بابت در زمانبندی مسابقات دچار مشکل شویم؛ این کار را سخت می نماید. باید دید چه تدبیری در این زمینه اندیشیده خواهد شد.

وی درباره جذب یا جدایی بازیکن در نیم فصل دوم مسابقات از تیم سپاهان گفت: از روز شنبه تمرینات را شروع نموده ایم و طبق برنامه پیش می رویم تا زمانی که راهی تهران شویم. به جای مجتبی میرزاجانپور، با توجه به آسیب دیدگی اش، به دنبال مذاکره با چند گزینه بوده ایم تا در پست دریافت کننده، یک بازیکن در اختیار بگیریم؛ هنوز قطعی نشده و در زمان قطعی شدن این موضوع، اعلام خواهیم کرد.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که صحبت هایی که مبنی بر حضور امین اسماعیل نژاد در این باشگاه بود آیا مذاکرات را تایید می کنید؟ گفت: امین اسماعیل نژاد و باشگاه سپاهان هر دو حرفه ای و به این موضوع واقف هستند که اسماعیل نژاد با باشگاه سایپا قرارداد دارد. این صحبت ها شایعه ای بیش نبود و ما صحبت یا مذاکره با این فرد نداشته ایم.

محمدی راد تأکید کرد: نمی دانم چرا صحبت های زیادی مبنی بر حضور بعضی از بازیکنان در تیم سپاهان می گردد؟ باید این را بگویم که به هیچ بازیکنی در هیچ پستی احتیاج نداریم. شکل تیمی سپاهان خوب است و به دنبال این هستیم که فرایند تیم را حفظ کنیم. درباره جذب بازیکن در پست دریافت کننده هم دلیل این است که بنا به مصدومیت مجتبی میرزاجانپور، فشاری به سایر بازیکنان وارد نگردد و درواقع ما کمبود خود را در این پست جبران کنیم. از عملکرد همه بازیکنان راضی هستیم. آنها در این چند ماه گذشته زحمات زیادی برای تیم کشیده اند و دوست نداریم شکل تیم را به هم بریزیم. حق بازیکنان است که در این شرایط مشخص کننده در کنار تیم حضور داشته باشند.

سرمربی تیم والیبال سپاهان در خاتمه گفت: امیدوارم دور برگشت مسابقات در زمان مناسب به خاتمه برسد. مرحله پلی آف بسیار مشخص کننده است که در اسفند ماه به خوبی و با کیفیت مناسبی به اتمام برسد و لیگ خروجی داشته باشد. همانطور که می دانید سال گذشته رقابت ها نیمه کاره رها شد و این زیبنده صندلی والیبال ایران نبود. امیدوارم سال جاری شاهد اتمام رقابت ها و خروجی آن باشیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکل تیمی سپاهان را حفظ می کنیم، مذاکره ای با اسماعیل نژاد نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکل تیمی سپاهان را حفظ می کنیم، مذاکره ای با اسماعیل نژاد نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید