مدل ابرو شیطونی

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مدل ابرو شیطونی یکی از مدل های قدیمی ابرو برای خانم هاست و البته هنوز هم طرافداران خود را دارد و در انواع مدل پهن یا نازک برای عروسی و مهمانی استفاده می گردد.

مدل ابرو شیطونی

وبلاگ پایگاه داده | سرویس آرایش و زیبایی - یکی از مهمترین المان های مهم زیبایی صورت هر فردی ابرو است. برای داشتن صورتی زیبا باید ابرو های آراسته داشته باشیم. ابرو های نازک و پهن، کوتاه و بلند هرکدام می تواند به زیبایی فرد اثر مثبت یا منفی بگذارد که این مساله به نوع استخوان بندی صورت، چشم ها، رنگ پوست و دیگر خصوصیات ظاهری هر فردی بستگی دارد. هر روزه مدل های جدیدی برای ابرو مد می گردد. یکی از مدل های معروف ابرو مدل ابرو شیطونی است که از گذشته میان خانم ها محبوبیت داشته است. این مدل ابرو مانند دیگر مدل ها انواع متنوعی دارد که افراد با توجه به سلیقه خود می توانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند.

مدل ابرو شیطونی

ابرو شیطونی که به آن فانتزی یا اریب هم گفته می گردد مدلی از ابرو است که به حالت راست بوده و دنباله آن به حالت نازک و زاویه دار است. این نوع از ابرو برای کسانی مناسب است که علاقمند به ابروی فانتزی و شیک هستند. خیلی تفاوتی نمی نماید دارای چه فرمی از صورت هستید، اما این نوع از ابرو صورت هایی را که به شکل گلابی هستند، زیباتر نشان می دهد. همچنین برای کسانی که دوست دارند فاصله چشم و ابرویشان در خاتمه زیاد باشد فرم مناسبی است. در این فرم ابرو با ایجاد زاویه مطلوب بین ابرو جذابیت چهره و چشم را بیشتر نمایان می نماید.

مدل ابرو شیطونی یکی از مدل ابرو هایی است که بیشتر برای عروس خانم ها و دختر خانم های جوان استفاده می گردد. استفاده از این مدل ابرو بیشتر به این علت است که سایه زدن و خط چشم حرفه ای کشیدن زیر ابروان مدل شیطونی راحت تر است و صورت را زیباتر می نماید. البته امروزه مدل شیطونی را به آن صورت قبل آن قدر کوتاه و بالا بر نمیدارند.

ابرو شیطونی پهن یا نازک؟

مدل ابرو متناسب با فرم صورت است و افراد با صورت گرد نباید از مدل ابروهای مناسب صورت کشیده، استفاده نمایند. قبل از برداشتن ابروی خود به شکل شیطونی از آمدن این مدل ابرو به صورتتان مطمئن شوید تا بتوانید چهره ای جذاب را تجربه کنید.

مدل ابرو شیطونی در انواع مدل های پهن و نازک وجود دارد یعنی می توانید این فرم ابرو را هم به حالت نازک و هم به صورت ضخیم بردارید. چنانچه این مدل ابرو ها را به صورت نازک بردارید برای چشمانی که درشت و کمی خمارند، مناسب است، ولی برای چشمان گرد اگر نازک باشند زیبایی چشم ها کمتر می گردد. ابرو های پهن برای چشمان ریز مناسب هستند. پس با دقت به اعضای صورتتان مدل آن را انتخاب کنید.

اگر ابرو های کم پشتی دارید دنباله آن را با تیغ برداشته و برای پدید آمدن حالت شیطونی در ابرو از یک سوم خاتمهی زاویه ابرو، آن را تیغ زده و با مداد حالت می دهیم؛ و یا می توانید روش های جدید مانند شیدینگ ابرو برای پر کردن آن بهره ببرید. اما برای ابرو های پر احتیاجی به این کار نیست و خود ابرو را حالت دار کنید و از یک سوم خاتمهی زاویه ابرو موی بیشتری از زیر ابرو بردارید.

نکات پایانی

  • از کوتاه کردن بیش از حد ابروی خود پرهیز کنید چرا که باعث نامیزان شدن اجزای صورتتان می گردد.
  • برای برداشتن ابرو به صورت شیطونی بهتر است حتما به آرایشگاه مراجعه کنید و اجازه دهید شخصی که حرفه ای است این کار را برای شما انجام دهد.
  • پس از شکل دادن به ابرو ها با استفاده از سایه ابرو چربی اضافی روی آن ها را از بین ببرید تا ابرو ها طبیعی تر جلوه نمایند.
  • اگر بعد از مدتی از این مدل ابرو خسته شدید با استفاده از انواع روغن مانند نارگیل و زیتون و همچنین با استفاده از آب پیاز یا آب زنجبیل جای ابرو ها را مرتب مرطوب کنید تا دوبار مو های آن قسمت در آیند.

اگر سوال یا تجربه ای در این زمینه دارید آن را به وسیله بخش ارسال نظر با ما و سایر کاربران وبلاگ پایگاه داده در میان بگذارید.

منبع: setare.com

به "مدل ابرو شیطونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل ابرو شیطونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید