مقاله: راهکارهای نوردهی در زمان بازسازی ساختمان

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، به کار نبردن پرده های کلفت و تیره و به جای آن استفاده از پرده های روشن، حریر و ظریف تاثیر زیادی در افزایش نور در خانه دارد. پرده های کرکره ای انتخابی مناسب هستند، چرا که هم زیبا بوده و هم می توان با استفاده از آنها میزان نور را کنترل کرد. خیلی مهم است که شیشه ها شفاف باشند. شیشه ها را تمیز نگه دارید، چرا که تمیزی در عبور نور از شیشه تاثیر زیادی دارد و راه حلی کم هزینه و ساده است.

مقاله: راهکارهای نوردهی در زمان بازسازی ساختمان

استفاده از رنگ روشن باعث می گردد فضای خانه بزرگتر دیده گردد. رنگ روشن راحت تر با دکوراسیون خانه هماهنگ می گردد. رنگ ها بر روحیه انسان تاثیر مستقیم می گذارند. به کار نبردن رنگ تیره و استفاده از رنگ روشن، روحیه ساکنان را بهبود می بخشد.

استفاده از سطوح براق در آشپزخانه مانند به کار بردن سینک های براق، کف پوش روشن و براق و کابینت های روشن باعث بیشتر شدن انعکاس شده و در نهایت آشپزخانه روشن تری ایجاد می گردد.

برای بازسازی ساختمان می توانید به جای استفاده از درهای چوبی از درهای شیشه ای بهره ببرید و برای حفظ حریم خصوصی شیشه ها را مات انتخاب کنید. تصمیم در خصوص رنگ دیوار را قبل از بازسازی خانه بگیرید. رنگی را انتخاب کنید که تیره نباشد و ضمناً رنگی نباشد که نور را در خود محو می نماید. پیشنهاد می کنیم از رنگ های روشن، کاراملی و خنثی مانند خاکستری بهره ببرید تا نور بهتر منعکس گردد.

منبع مقاله: راهکارهای نوردهی در زمان بازسازی ساختمان

به "مقاله: راهکارهای نوردهی در زمان بازسازی ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: راهکارهای نوردهی در زمان بازسازی ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید