نخست وزیر اتیوپی از شروع مرحله نهایی حمله به منطقه تیگرای اطلاع داد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، در پی اتمام مهلت معین شده از سوی دولت اتیوپی برای نیرو های شورشی در منطقه شمال تیگرای، نخست وزیر این کشور از شروع حمله به این منطقه اطلاع داد.

نخست وزیر اتیوپی از شروع مرحله نهایی حمله به منطقه تیگرای اطلاع داد

به نقل از رویترز، ابی احمد، نخست وزیر اتیوپی، ساعاتی پس از انقضای اولتیماتوم مشخص شده برای تسلیم نیرو های تیگرای، در بیانیه ای از مرحله نهایی حمله به منطقه شورشی شمال تیگرای توسط ارتش این کشور اطلاع داد.

ابی احمد در توئیتر خود نوشت: مدت 72 ساعت اعطا شده به گروه جنایتکار تی پی ال اف برای تسلیم مسالمت آمیز به سرانجام رسیده و اجرای قانون ما به مرحله نهایی خود رسیده است.

به نقل از رویترز، به دلیل قطع بودن اینترنت و ارتباطات تلفنی با منطقه تأیید ادعا های دو طرف غیرممکن است و دسترسی به منطقه به شدت کنترل می گردد.

حلقه محاصره قدرت مرکزی اتیوپی هر لحظه برای جبهه آزادی بخش خلق تیگرای (تی پی ال اف) که کنترل ناحیه شمالی کشور را در دست دارند، تنگ تر می گردد.

براساس گزارش رسانه ها پلیس اتیوپی تا به امروز نزدیک به 800 نفر را در پایتخت این کشور که مظنون به انجام عملیات تروریستی برای گروه تیگرای بودند دستگیر نموده است. ، باشگاه وبلاگ پایگاه داده

منبع: ایران آنلاین

به "نخست وزیر اتیوپی از شروع مرحله نهایی حمله به منطقه تیگرای اطلاع داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخست وزیر اتیوپی از شروع مرحله نهایی حمله به منطقه تیگرای اطلاع داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید