هشدار تحلیلگر عراقی به توطئه آمریکا برای کودتای نظامی در عراق

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، یک نویسنده و فعال رسانه ای عراقی درباره توطئه آمریکا برای ایجاد یک کودتای نظامی در عراق با سوءاستفاده از اعتراضات در بعضی مناطق هشدار داد.

هشدار تحلیلگر عراقی به توطئه آمریکا برای کودتای نظامی در عراق

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ پایگاه داده به نقل از براثا کریم بدر نویسنده و فعال رسانه ای عراقی دیروز گزارش داد که فشار مهم ترین راه برای تغییر واقعیت سیاسی است. وی تاکید نمود که یک سیستم برای حذف و مورد هدف قرار دادن نمادها و چهره های عراقی راه اندازی شده که توسط یک دفتر مرتبط با واشنگتن اداره می گردد.

بدر در یک گفتگوی مطبوعاتی گفت که تظاهرات مردم عراق به خودی خود مقدس است؛ چرا که آنها حقوق قانونی خود را می خواهند.

این نویسنده عراقی اظهار داشت که نیروهای سیاسی شانس خود را در قدرت امتحان نموده و پیروز نشدند که همین امر دلیل وخامت شدید اوضاع سیاسی و خدمات این کشور و اوج گیری فساد شد و باید صحنه سیاسی کشور تغییر کند.

وی ادامه داد که فشار مهم ترین راه برای تغییر واقعیت سیاسی عراق است. بدر خاطر نشان کرد که در این میان عده ای از تظاهرات سوءاستفاده نموده و آن را به سمت خشونت می برند که واجب است نیروهای امنیتی با آنها برخورد نمایند.

کریم بدر افزود که کسانی که میخواهد تظاهرات را در جهت دستورکار خارجی ها تحریف نمایند٬ مصلحت معترضان و کشور را نمی خواهند و آنها با پشتیبانی بازوهای رسانه ای می خواهند همه چیز را بسوزانند. وی ادامه داد که یک جنگ واقعی در عراق رخ داده و آمریکا برای راه اندازی یک کودتای نظامی به وسیله معترضان در عراق توطئه نموده است.

نویسنده عراقی تاکید نمود که آمریکا از خرابکاران حمایت می نماید؛ درحالی که معترض خواندن این افراد خیانت است.

اعتراضات خشونت بار در استان های بغداد، ذی قار، بابل، الدیوانیه و واسط از روز آدینه گذشته شدت گرفته است، استانداری این استان ها غیر از بغداد روز دوشنبه را برای این استان ها تعطیل اعلام کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هشدار تحلیلگر عراقی به توطئه آمریکا برای کودتای نظامی در عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار تحلیلگر عراقی به توطئه آمریکا برای کودتای نظامی در عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید