گروه جهادی دانشگاه علم و صنعت درقالب 10 گروه معابر شهر تهران را ضد عفونی می کند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، گروه جهادی دانشگاه علم و صنعت درقالب 10 گروه معابر شهر تهران را در کنار سایر گروههای جهادی ضد عفونی می کند.

گروه جهادی دانشگاه علم و صنعت درقالب 10 گروه معابر شهر تهران را ضد عفونی می کند

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ پایگاه داده، ارجمندی، معاون فرهنگی دانشگاه علم و صنعت گفت: با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا، گروه ­های جهادی دانشگاه علم و صنعت ایران در کنار دیگر گروه­ها و جهادگران عرصه سلامت، وارد عمل شده و در اقدامی خداپسندانه و قابل تقدیر گروه جهادی مبارزه با کرونا را راه اندازی کرد.

ارجمندی اضافه کرد: این حرکت جهادی در دانشگاه علم و صنعت ایران، یک حرکت داوطلبانه بوده که در آن گروه­ هایی از تشکل­ های دانشجویی، عموام دانشجویان، اساتید و کارکنان به صورت خودجوش در آن فعالیت دارند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اضافه کرد: از روز یکشنبه 25 اسفند 98، در قالب گروه ­های 10 نفره و به مدت 8 شب اقدام به عملیات ضدعفونی نمودن معابر و محله­ ها در مناطق هماهنگ شده شرق تهران از جمله محله نارمک، خیابان ­های اطراف دانشگاه علم و صنعت ایران، ایستگاه­ های اتوبوس، دستگاه­ های عابر بانک، باجه­ های تلفن و اماکن پرترددی که امکان آلودگی آن ها با ویروس کرونا وجود دارد اجرا شده است.

وی یادآور شد: دانشگاهیان در صورت تمایل به شرکت در این اقدام جهادی در روز های آینده می توانند به این گروه جهادی اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گروه جهادی دانشگاه علم و صنعت درقالب 10 گروه معابر شهر تهران را ضد عفونی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه جهادی دانشگاه علم و صنعت درقالب 10 گروه معابر شهر تهران را ضد عفونی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید