اعلام جزئیات بسته بخشودگی عوارض اصناف در کرمان

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، پیشنهاد شهرداری کرمان مبنی بر بخشودگی عوارض اصنافی که براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا تعطیل شدند، در نشست شورای اسلامی شهر کرمان به تصویب اعضای شورای اسلامی این شهر رسید.

اعلام جزئیات بسته بخشودگی عوارض اصناف در کرمان

به گزارش وبلاگ پایگاه داده به نقل از ایسنا، شهردار کرمان گفت: تمام اصناف، مشمول این بسته تشویقی خواهند شد. عوارض سال 99 اصنافی که تمام بدهی سال های قبل خود را تا مهر امسال پرداخت کنند (به غیر از 12 رسته ای که تعطیل نبوده اند)، مورد بخشودگی قرار خواهند گرفت.

سیدمهران عالم زاده بیان کرد: اصنافی که بدهی سال های قبل خود را تا دی 99 پرداخت کنند، 25 درصد عوارض امسال را پرداخت خواهند کرد. این اصناف در صورت پرداخت بدهی سال های پیشین خود تا آخر اسفند99 باید 50 درصد از عوارض امسال را پرداخت کنند.

شهردار کرمان ادامه داد: 12 رسته صنفی که در بحران کرونا تعطیل نبوده اند و به فعالیت خود ادامه داده اند در صورتی که بدهی های سال های قبل خود را تا آخر مهر99 پرداخت کنند، تنها 20 درصد از عوارض سال 99 را پرداخت خواهند کرد. همچنین در صورت پرداخت بدهی خود تا دی امسال، 40 درصد از عوارض 99 را پرداخت می کنند.

وی گفت: اصناف در صورت پرداخت بدهی های سال های گذشته خود تا اسفند امسال، میزان پرداخت عوارض آنها 60 درصد از کل مبلغ عوارض امسال خواهد بود. عوارض سال 99 مشاغل غیرصنفی و مشاغل خاص نیز در صورت پرداخت بدهی تا مهر امسال، بخشیده خواهد شد.

عالم زاده اضافه کرد: این اصناف در صورت پرداخت بدهی خود تا دی امسال، 25 درصد و در صورت پرداخت بدهی سال های پیشین خود تا اسفند امسال، 50 درصد از عوارض را باید پرداخت کنند. این اقدام شهرداری و شورای اسلامی شهر کرمان برای حمایت از اصناف بود.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعلام جزئیات بسته بخشودگی عوارض اصناف در کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام جزئیات بسته بخشودگی عوارض اصناف در کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید