تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان گفت: همه باید به تمامی توصیه ها و برنامه های پیشگیری از انتشار ویروس کرونا همانند گذشته پایبند باشیم و نسبت به آنها و سلامت خود، خانواده و جامعه مسئولانه رفتار کنیم.

تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش وبلاگ پایگاه داده به نقل از ایرنا، محمدرضا نقی پور اضافه کرد: به دلیل اینکه استان مسافرپذیری هستیم، دلهره و دغدغه جدی حضور و سفر مسافران به گیلان را داریم.

وی اظهار کرد: در طرح فاصله گذاری هوشمند هر قدمی که برداشته می گردد باید با دقت و خیلی با احتیاط انجام گردد تا مبادا علائمی از برگشت موج جدید اپیدمی کرونا بروز یابد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی گیلان اظهار داشت: تمام توصیه هایی که از ابتدا به مردم ارائه شده از جمله فاصله گذاری هوشمند و اجتماعی باید مورد توجه جدی همگان قرار گیرد.

نقی پور بیان نمود: برای تمامی اصناف جز به جز توصیه هایی ارائه شده که توجه و رعایت آن برای پیشگیری از انتشار ویروس لازم است.

وی اظهار کرد: همکاری تمامی اصناف و مردم در این مدت جای قدردانی دارد و همین تعامل بود که در مدت 2 ماه گذشته توانستیم این ویروس را تحت کنترل نسبی درآوریم. البته باید این فرایند امیدوار کننده را با عزم همگانی ادامه دهیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان اضافه کرد: بارها گفته شده که ویروس کرونا خطرناک است، شاید یک صبح از خواب بیدار شویم، شرایط را دگرگون ببینیم، بنابراین نمی توان خیلی به وضع موجود اعتماد کرد.

وی اضافه کرد: این گروه ها باید خیلی مواظب باشند، زیرا این افراد می توانند به نوع شدید بیماری مبتلا شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر فاصله گذاری اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر فاصله گذاری اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید