بازی مانستر هانتر رایز 22 دی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، هرچند پس از هک و سرقت اطلاعات کپکام در سال گذشته متوجه شده بودیم که بازی مانستر هانتر رایز (Monster Hunter Rise) برای کامپیوترهای شخصی هم منتشر خواهد شد، با این حال کپکام چند ماه پیش این خبر را به صورت رسمی تأیید کرد. اکنون، آن ها تاریخ دقیق عرضه این اثر را بیان نموده اند تا خیال هواداران راحت گردد و آن ها بتوانند دید بهتری از زمان عرضه بازی پیدا نمایند.

بازی مانستر هانتر رایز 22 دی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد

طبق اعلام رسمی کپکام، بازی مانستر هانتر رایز قرار است در تاریخ 22 دی 1400 (12 ژانویه 2022) به وسیله استیم برای کامپیوتر منتشر گردد. کپکام بعلاوه اطلاع داد که در 21 مهر 1400 (13 اکتبر) دموی رایگانی از بازی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد تا هواداران قبل از تجربه بازی کامل بتوانند بخشی از این اثر را تجربه نمایند. این بازی با قیمت 60 دلار عرضه خواهد شد و اکنون هواداران می توانند آن را در استیم پیش خرید نمایند.

در زمان عرضه، نسخه کامپیوتری بازی مانستر هانتر رایز تمامی محتوای پس از عرضه نسخه نینتندو سوییچ تا سرانجام ماه نوامبر 2021 را خواهد داشت. کپکام اعلام نموده است که در زمان دیگری اطلاعات بیشتری را درباره محتواهایی که قرار است در آینده برای این بازی منتشر گردد، بیان خواهد نمود.

نسخه کامپیوترهای شخصی این اثر بهینه سازی های قابل تنظیم خواهد داشت و این امکان را به هواداران می دهد که سفر خود را برای شکار هیولاها با رزولوشن 4K و به شکل عریض (با نسبت تصویر 21:9) دنبال نمایند. نرخ فریم در این نسخه قفل نشده است و محدودیتی ندارد و در صورت توان بالای سخت افزار کامپیوترتان می توانید بازی را با رزولوشن و فریم بالاتر تجربه کنید.

همان طور که گفته شد، اگر نمی توانید تا 22 دی برای تجربه بازی صبر کنید، به زودی و در تاریخ 21 مهر نسخه نمایشی (دمو) آن برای کامپیوتر عرضه خواهد شد. این دمو قبل از عرضه بازی کامل در استیم به شما این فرصت را می دهد تا از بخش هایی از این تجربه تازه در دنیا بازی مانستر هانتر لذت ببرید. این نسخه نمایشی گزینه های شکار زیادی را در مقابل بازیکنان قرار می دهد. شما می توانید هم به صورت آفلاین و تک نفره و هم به صورت چندنفره (تا نهایت 4 نفر) این مأموریت ها را پشت سر بگذارید. بعلاوه امکان استفاده از هر 14 نوع سلاح مختلف موجود در این نسخه نمایشی وجود دارد. برای افرادی که با سری مانستر هانتر آشنایی ندارند، آموزش هایی قرار داده شده است تا به وسیله آن ها دید بهتری نسبت به بازی پیدا نمایند و بتوانند بعضی از اصول اولیه مانستر هانتر رایز را یاد بگیرند.

بعلاوه کپکام بسته الحاقی تازه این بازی را معرفی کرد. این بسته الحاقی که Sunbreak نام دارد، خط داستانی، پایگاه ها، هیولاها، افراد محلی و ویژگی های تازهی را به بازی اضافه خواهد نمود. بازی مانستر هانتر رایز در حال حاضر برای پلتفرم نینتندو سوییچ در دسترس است.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی مانستر هانتر رایز 22 دی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی مانستر هانتر رایز 22 دی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید