با 7 تغییر در غذا خوردنتان، پف چشم را رفع کنید

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، سیمرغ/ احتمالا بسیاری از ما در فروشگاه ها به دنبال موثر ترین محصول برای کاهش پف زیر چشم هستیم. صرف نظر از این که این محصولات و کرم ها چقدر شناخته شده یا گران هستند، نتیجه استفاده از آنها موقت است. مقابله با پف زیر چشم با استفاده از محصولات مراقبت از پوست فقط به صورت سطحی مشکل شما را حل میکند.علت اصلی پف زیر چشمان شما ریشه در رژیم غذایی شما دارد. می توانید با استفاده از تغییراتی کوچک در رژیم غذایی تان پف چشم تان را کم کرده یا از شرش خلاص شوید.

با 7 تغییر در غذا خوردنتان، پف چشم را رفع کنید

1 . برای رفع پف چشم جعفری بخورید

جعفری از عملکرد کلیه با بیرون راندن مایعات اضافه از بدن حمایت می نماید.

نحوه استفاده از جعفری برای رفع پف چشم

جعفری تازه را با سالاد یا اسموتی* smoothy یا آبمیوه مخلوط کنید. همچنین می توانید ساقه های جعفری را جدا نموده و به همراه آبلیمو به عنوان یک سالاد خوشمزه نوش جان کنید.

* اسموتیsmoothy : از ترکیب کردن چند میوه مختلف به دست می آید. تفاوت اسموتی با آب میوه این است که در اسموتی هیچ یک از اجزای میوه از آن جدا نمی شوند و با هم ترکیب می شوند.

2 . برای رفع پف چشم دمنوش های گیاهی بنوشید

رژیم غذاییتان را با دمنوش های گیاهی غنی کنید تا فرایند دفع مایعات اضافیبدن و پاکسازی بدن از سموم تسریع شود.

نحوه استفاده از دمنوش های گیاهی برای رفع پف چشم

خرید دمنوش های گیاهی به خلاقیت شما بستگی دارد. می توانید دمنوش های گیاهی را به صورت جداگانه خریداری نموده و به سلیقه خودتان ترکیباتی را ایجاد کنید که طعمشان جوانه های چشایی شما را تحریک کند یا از انواع دمنوش های خاص ترکیبی گیاهی که برای پاکسازی و سم زدایی بدن آماده شده اند خریداری نمایید.

3 . برای رفع پف چشم ترب کوهی به رژیم غذایی تان اضافه کنید

ترب کوهی مانند جعفری برای از بین بردن آب اضافی کلیه ها استفاده می شود.

نحوه استفاده از ترب کوهی برای رفع پف چشم ها

ترب کوهی رنده شده را می توانید به عنوان یک چاشنی خوشمزه روی هر دستور غذایی استفاده کنید، از ساندویچ گرفته تا سالاد و دیپ* هاdip.

*دیپ dip :دیپ هر نوع خوراکی که دارای غلظت باشد که می توانید تکه های میوه و سبزی در داخل دیپ خود استفاده کنید. به عنوان مثال ماست نوعی دیپ محسوب می شود. میزان غلظت دیپ بستگی به خودتان دارد.

4 . برای رفع پف چشم آب میوه مصرف کنید

وقتی یک لیوان آب میوه تازه مصرف می کنید، مقدار زیادی ویتامین، مواد معدنی و آنزیم وارد گردش خون می شود و مزایای میوه ها و سبزیجات جذب بدنتان شده و ناخالصی های موجود در جریان خون را پاکسازی می نماید.

نحوه استفاده از آبمیوه ها برای رفع پف چشم

هنگام آبمیوه گیری زیاد از میوه ها استفاده نکنید زیرا میوه ها غلظت بالایی از شکر دارند. آب میوه ها غلظت قند بالایی دارند. پس برای دستیابی به مزایای سلامتی بیشتر آب میوه ها را با آب کرفس، لیمو، اسفناج و خیار که کالری و قند کمتری دارند مخلوط نمایید.

5 . برای رفع پف چشم مصرف قهوه، نوشیدنی های گازدار را محدود کنید

مایعات مصرفی خود را با محدود کردن قهوه، نوشیدنی های گاز دار، پاکسازی و تطهیر کنید. این کار تاثیر زیادی بر سلامت کلی بدنتان می گذارد.

این نوشیدنی ها را با آب خالص یا به همراه آب لیمو یا دمنوش های گیاهی جایگزین کنید.

6 . برای رفع پف چشم آب بیشتری بنوشید

آب برای رژیم غذایی ما ضروری است. زمانی که آب کافی به بدن برسد، بدن نیز آب کمتری در خود نگه می دارد که معمولا احتباس مایعات در بدن است که باعث پف زیر چشم می شود. همچنین نوشیدن آب باعث بیرون راندن سموم از بدن می شود.

نحوه استفاده از آب برای رفع پف چشم

نوشیدن حداقل 8-10 لیوان آب در روز.

7 . برای رفع پف چشم نمک کمتری استفاده کنید

سدیم نقش مهمی در تنظیم آب در سلول های بدنتان ایفا می نماید. زمانی که نمک استفاده می کنید بدنتان برای برقراری تعادل آب بیشتری در خود نگه می دارد. نوشیدن آب بیشتر این نمک اضافه را از بدن خارج می نماید تا بدنتان به حالت عادی بازشود از این رو پف زیر چشمتان کاهش پیدا می نماید.

نحوه استفاده از نمک برای رفع پف چشم

محدود کردن یک باره نمک کار سختی است. برای آسان تر شدن این فرایند با جایگزین کردن بخشی از نمک مصرفی با ادویه های گیاهی آغاز کنید.

منبع: همگردی

به "با 7 تغییر در غذا خوردنتان، پف چشم را رفع کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با 7 تغییر در غذا خوردنتان، پف چشم را رفع کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید