ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر؛ شروع تغییرات یحیی

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته چهاردهم لیگ برتر از ساعت 16 امروز مهمان گل گهر سیرجان است. سرخ پوشان بعد از وقفه لیگ برتر نتوانستند برنده از میدان خارج شوند. مشکل مهاجم به چالش این روز های صدرنشین لیگ برتر تبدیل شده است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر؛ شروع تغییرات یحیی

از طرف دیگر گل گهر با وجود یک بازی عقب افتاده می تواند شانس خود را برای صدرنشینی امتحان کند و از این حیث رقیب ساده ای برای پرسپولیس نیست. با این اوصاف شرایط بازیکنان هر خط پرسپولیس را آنالیز کنیم:

دروازه بان: علیرضا بیرانوند عملکرد خوبی در دربی نداشت اما در بازی پیکان با استفاده از تجربه اش موقعیت خوب خودروسازان را مهار کرد تا در همچنان بر پاشنه قبلی بچرخد. به نظر می رسد امروز دروازه وی با خطرات بیشتری روبرو گردد و نسبت به بازی پیکان خط دفاع و گلر پرسپولیس بیشتر تحت فشار باشند.

خط دفاع: در قلب دفاع گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی گنجی همچنان گزینه های اصلی روی میز یحیی هستند. در دفاع راست دانیال اسماعیلی فر و وحید امیری در سمت چپ دفاع به کار خود ادامه می دهد. دفاع چپ مورد تردید کادرفنی پرسپولیس بود که این بار امیری با تجربه در این سمت قرار گرفته تا برای کنترل بال های کناری رقیب موثر عمل کند.

خط میانی: با توجه به انتخاب ترکیب هفته های اخیر به نظر می رسد یحیی از زوج میلاد سرلک و کمال کامیابی نیا در خط هافبک استفاده می نماید. بعلاوه سیامک نعمتی و مهدی ترابی در به عنوان بازیکنان کناری در ترکیب قرار می گیرند. از میان سروش رفیعی و سعید صادقی، دومی هم به عنوان هافبک هجومی به میدان می رود.

اگر چه در بازی های قبلی سروش رفیعی به دیگر نفرات ترجیح داده می شد، اما یحیی برای این مسابقه در خط میانی هم تغییراتی دارد.

خط حمله: با وجود اینکه مهدی عبدی و حامد پاکدل به عنوان 2 مهاجم تخصصی در ترکیب پرسپولیس حضور دارند، اما ترجیح گل محمدی استفاده از عالیشاه در ترکیب اصلی است که می تواند با سرعت خود مهاجمان حریف را وادار به خطا یا دریافت ضربه ایستگاهی کند. ضمن آنکه می تواند به سمت چپ و راست هم برای طرح ریزی گل یاری کند. در واقع فضا را برای گلزنی هافبک هجومی یا دیگر بازیکنان میانی تیم فراهم کند.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر:

علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، وحید امیری، میلاد سرلک، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، سعید صادقی، مهدی ترابی

ایلنا

منبع: فرارو

به "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر؛ شروع تغییرات یحیی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل گل گهر؛ شروع تغییرات یحیی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید