دو بازیکن خارجی استقلال جدا می شوند؟

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، در پی قهرمانی زودهنگام تیم فوتبال استقلال در لیگ برتر صحبت هایی درباره شرایط نقل وانتقالات این تیم برای فصل آینده مطرح شده است، از جمله جدایی بازیکنان خارجی و پیشنهاد به چند بازیکن. در این بین فرهاد مجیدی سرمربی تیم استقلال لیستی به باشگاه نداده و همه چیز را به خاتمه فصل موکول نموده است.

دو بازیکن خارجی استقلال جدا می شوند؟

استقلال در این فصل چهار بازیکن خارجی به نام های آرتور کوین یامگا، رودی ژستد، رافائل سیلوا و عزیزبک آمانوف دارد که در میان آنها تنها یامگا قرارداد دو ساله قطعی دارد. ژستد و آمانوف یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارند، ولی ادامه همکاری آنها برای فصل آینده منوط به رضایت کادر فنی و باشگاه است. سیلوا مدافع برزیلی نیز قراردادش تا سرانجام فصل است و باید دید آیا حاضر می گردد قرارداد خود را تمدید کند یا به فکر رفتن به تیم دیگری خواهد بود.

در میان بازیکنان داخلی، قرارداد محمدحسین مرادمند، عارف غلامی، روزبه چشمی، سعید مهری، آرمان رمضانی، وریا غفوری و مهدی مهدی پور به سرانجام می رسد. مرادمند از اواسط فصل جاری راهی خدمت سربازی شد و کادر فنی تمایل دارد که این بازیکن قراردادش را با استقلال تمدید کند.

چند بازیکن سابق استقلال که لژیونر هستند برای بازگشت به این تیم ابراز تمایل کردند که می توان به محمد نادری اشاره نمود که سال گذشته در لیگ ترکیه حضور داشت. نفراتی مثل سیدمجید حسینی هم از جمله گزینه های مذاکره برای بازگشت به جمع آبی پوشان هستند که البته هنوز به طور دقیق این موضوع قطعی نشده است.

منبع: فرارو

به "دو بازیکن خارجی استقلال جدا می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو بازیکن خارجی استقلال جدا می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید