زرین آمیزی: 91 هزار نفر برای شرکت در دوره های کاردانی نظام جدید ثبت نام کردند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از تعداد داوطلبان ثبت نام شده برای شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی اطلاع داد.

زرین آمیزی: 91 هزار نفر برای شرکت در دوره های کاردانی نظام جدید ثبت نام کردند

فاطمه زرین آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه وبلاگ پایگاه داده اعلام کرد: مهلت ثبت نام و انتخاب رشته آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی - غیرانتفاعی سال 1399 تا روز چهارشنبه 21 خردادماه تمدید شده است.

سخنگوی سازمان سنجش با بیان اینکه ثبت نام منحصراً به صورت اینترنتی انجام می گردد، ادامه داد: داوطلبان متقاضی ثبت نام که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته هستند می توانند در آزمون مذکور ثبت نام نمایند.

زرین آمیزی ظرفیت رشته های بدون آزمون کاردانی نظام جدید را 100 هزار و 956 نفر در 2726 رشته محل و ظرفیت و رشته های با آزمون رت 151 هزار و 529 نفر در 3743 رشته محل بیان کرد و گفت: تا صبح امروز، دوشنبه 19 خرداد ماه 99 تعداد 91 هزار و 536 نفر برای شرکت در این دوره ها ثبت نام نموده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زرین آمیزی: 91 هزار نفر برای شرکت در دوره های کاردانی نظام جدید ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زرین آمیزی: 91 هزار نفر برای شرکت در دوره های کاردانی نظام جدید ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید