سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، به دنبال انتشار بعضی گزارش های تایید نشده از از احتمال مرگ و یا زندگی نباتی رهبر کره شمالی، سناتور لیندسی گراهام گفت: اگر این شایعات به واقعیت نرسد متعجب خواهد شد.

سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است

وی در مصاحبه با فاکس نیوز گفت، به رغم ماهیت بسته کره شمالی، رهبری این کشور در نهایت مجبور به پاسخگویی به این اظهار نظر ها خواهد شد.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، گراهام گفت: آنجا یک جامعه بسته است. من چیز مستقیمی نشنیده ام. اما اگر او نمرده باشد یا در شرایط وخیمی نباشد متعجب خواهم شد، چون در جامعه بسته ای، چون کره شمالی حتی انتشار چنین شایعه ای محال است؛ علاوه بر آن پاسخ ندادن به چنین شایعاتی هم عجیب است. بنابر این تا حد زیادی اطمینان دارم او مرده و یا در شرایط عادی نیست.

او ابراز امیدواری کرد که مردم کره شمالی با مرگ کیم جونگ اون بتوانند نفس راحتی بکشند و گفت که رئیس جمهور ترامپ حاضر به معامله با کره شمالی در شرایط برد-برد است.

گراهام اضافه کرد: بنابراین اگر مرگی در کار باشد امیدوارم جانشین او با ترامپ کار کند و کره شمالی را جای بهتری برای همگان تبدیل سازد.

این در حالی است که کازبک تیسریف، قانونگذار روس اخیرا در مصاحبه با سفیر کره شمالی در روسیه گفت: هنوز خیلی زود است بخواهیم درباره شرایط سلامت کره شمالی اظهار نظر کنیم، باید منتظر بیانیه رسمی از سوی پیونگ یانگ باشیم.

منبع: فرارو

به "سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سناتور گراهام: تا حد زیادی مطمئنم کیم جونگ اون مُرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید