فاطمه معتمد آریا سفیر سلامت روان شد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، فاطمه معتمد آریا بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از سوی انجمن علمی روانپزشکان ایران و کرسی یونسکو در آموزش سلامت به عنوان سفیر سلامت روان معرفی گردید.

فاطمه معتمد آریا سفیر سلامت روان شد

به گزارش وبلاگ پایگاه داده به نقل از ایرنا، فاطمه معتمد آریا که با کمپین مقابله با افسردگی حرف میزنم با دو مجموعه علمی روانپزشکان ایران و کرسی یونسکو در آموزش سلامت همکاری خود را شروع نموده بود رسما به عنوان سفیر سلامت روان معرفی گردید.

دکتر مریم رسولیان رئیس انجمن علمی روانپزشکان ایران، مهمترین هدف از انتخاب خانم معتمد آریا را جلب توجه عمومی به موضوع سلامت روان، بیان کرد.

وی با تاکید بر اینکه در زمان شیوع کرونا، و با تغییرات عمده ای که در شرایط خانوادگی، مالی و اجتماعی جامعه به وجود آمده است سلامت روان مردم تحت تاثیر قرار میگیرد، به توجه بیشتر به موضوع سلامت روان تاکید نمود.

وی اضافه کرد: برای دستیابی به یک جامعه خلاق و مولد، سرزنده توجه به اهمیت و نقش سلامت روان توسط مردم و سیاست گذاران مهم است. فاطمه معتمد آریا، با انتشار یک ویدیو به اهمیت سلامت روان در کنار سلامت جسمی تاکید نمود و گفت: صدها میلیون در دنیا دچار مسائل روانپزشکی هستند اما با آگاهی میتوان بر این بیماری فایق آمد.

معتمد آریا به ضرورت انگ نزدن به بیماریهای روانپزشکی و نترسیدن از این مسائل اشاره نمود و گفت: از امروز به عنوان سفیر سلامت روان در این خصوص بیشتر صحبت خواهد نمود.

معتمد آریا دو سال در سمت سفیر سلامت روان به آگاهی رسانی در این خصوص می پردازد.

منبع: همشهری آنلاین

به "فاطمه معتمد آریا سفیر سلامت روان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاطمه معتمد آریا سفیر سلامت روان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید