معرفی شماری از معروف ترین کافه های عجیب دنیا

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، برای عده ای کافه گردی یکی از جاذبه های سفر است. هستند گردشگرانی که به محض ورود به یک شهر در پی دیدنی ترین کافه های آن می گردند. با ما در مقاله عجیب ترین کافه های دنیا همراه شوید تا شما را با شماری از معروف ترین کافه های عجیب دنیا آشنا نماییم. قطعا، آشنایی با دیدنی ترین کافه های عجیب دنیا برایتان جالب خواهد بود.

معرفی شماری از معروف ترین کافه های عجیب دنیا

کافه Mahika Mano

این کافه یکی از دنج ترین کافی شاپ هایی است که تا به حال به آن وارد شده اید. فضای آرام و ساکت، جو خودمانی، میزها و نشیمن های خاص آن باعث می گردد تا نتوانید از آن به سادگی دل بکنید. می توانید در این فضا دراز بکشید، بر روی بالشتکی روی زمین بنشینید و از تک تک لحظه های خود لذت ببرید.

کافه Chocolate Café

در این کافه زیبای توکیویی با جوی خارق العاده روبرو خواهید شد. بیش از 65 مدل شکلات در طعم ها و اشکال مختلف در این کافه به مسافران عرضه می گردد و شاید همین مساله باعث شده تا ژاپن مقصد گردشگران باشد.

کافه Café / Day

ایده ساخت کافی شاپ در فضای یکی از پارکینگ های ژاپن چندان مجذوب نماینده به نظر نمی رسد. اما این کافه باز به گونه ای طراحی شده که بتواند هارمونی مجذوب نماینده و جالبی با خط کشی های سطح آسفالت خیابان پیدا کند. دکور، چیدمان وسایل و سرویس دهی همه و همه برایتان مجذوب نماینده و دیدنی خواهند بود.

کافه The Sweatshop

به نظر نمی رسد عده زیادی از شما همینکه پشت چرخ خیاطی مادرتان نشسته بودید، به صرف قهوه و کیک دعوت شده باشید. اما این کافی شاپ فرانسوی که در پاریس واقع شده، این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که همینکه مشغول دوختن یک تکه پارچه با چرخ هستید، از طعم یک قهوه فرانسوی هم لذت ببرید.

کافه Robo Café

این کافه موضوعی ژاپنی به شما پیش زمینه لازم برای رویارویی با آینده را می دهد. این کافه پر از رباتهای کوچک است که مدام در رفت و آمد هستند و سعی دارند به برترین نحو جای مهماندارها را در ارائه سرویس به مشتریان پر نمایند.

کافه Horror Picture Tea

اگر از علاقمندان به فیلم های وحشتناک و داستانهای مهیج هستید، به طور حتم در این فضا حس خاص و عجیبی به شما دست خواهد داد. فضای تاریک و ساکت به سبک چند قرن پیش و تزئینات و چیدمان رازآلود حس ترس را در کنار نوشیدن یک فنجان قهوه بر شما مستولی می نماید.

کافه Urban Station

آیا جزو آدمهای سخت کوشی هستید که به میزهای کارشان عادت دارند؟ دانشجو بوده و به فضایی برای مطالعه نیازمند هستید یا فضای آرام و ساکت را به کافه های شلوغ ترجیح می دهید؟ در این کافه خاص که در بوینس آیرس واقع شده، می توانید یک میز کار واقعی داشته باشید و در کنارش از سرویس های کافه نیز برخوردار شوید.

کافه Neko Café

اگر در قالب به ژاپن سفر نموده اید و از دوستداران حیوانات خانگی هم هستید، لذت نوشیدن یک قهوه و خوردن یک برش کیک را در این مورد از عجیب ترین کافه های دنیا از دست ندهید. این کافه که پر از گربه ها در رنگها و نژادهای متنوع است، به طور حتم برایتان جو جالب و دوست داشتنی را فراهم می نماید.

منبع: همگردی

به "معرفی شماری از معروف ترین کافه های عجیب دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی شماری از معروف ترین کافه های عجیب دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید