نشست هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات جهانی 2022 برگزار گردید

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، نشست هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات جهانی 2022 ورزش دانشگاهی در محل فدراسیون برگزار گردید.

نشست هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات جهانی 2022 برگزار گردید

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ پایگاه داده، به منظور هماهنگی و آنالیز تقویم رقابت های قهرمانی دانشجویان دنیا 2022 فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو) با حضور هادی بشیریان رئیس فدراسیون جلسه مدیران کل تربیت بدنی بخش های آموزش عالی در محل فدراسیون برگزار گردید.

هادی بشیریان در این جلسه گفت: سیاست فدراسیون همانطور که قبلا اعلام شده هماهنگی و اعزام مسابقات یونیورسیاد های دانشگاهی است واعزام های مسابقات دنیای و آسیایی به بخش های آموزش عالی و هیات های استانی واگذار می گردد.

وی گفت: برای مشارکت هرچه بیشتر بخش ها و هیات ها در برنامه های فدراسیون هر بخش و یا استانی که متقاضی وتوانایی اعزام رشته ای را داشته باشد پس از آنالیز های لازم به آن ها واگذار خواهد شد و فدراسیون هم هماهنگی وپشتیبانی های لازم را انجام خواهداد.

رئیس فدراسیون دانشگاهی گفت: بعد از کنسل شدن مسابقات یونیورسیاد چین تقویم طبق تقویم فدراسیون دنیای 9 رشته گلف به میزبانی کشور ایتالیا، جهت یابی به میزبانی کشور سوئیس، کانو به میزبانی کشور لهستان، سه گانه به میزبانی کشور برزیل، شطرنج به میزبانی کشور بلژیک، پنج گانه به میزبانی کشور آرژانتین، هندبال به میزبانی کشور کوزوو، بسکتبال سه نفره به میزبانی کشور ترکیه و راکبی که بعدا میزبان معین خواهد شد برگزار خواهد شد.

بشیریان گفت: با توجه به شرایط روسیه که قرار بود مسابقات ورزش های رقابتی در این کشور برگزار گردد میزبانی این رقابت ها به کشور ترکیه واگذار شد، که در رشته های (ووشو، کشتی آزادوفرنگی، سامبو، موی تای، کاراته و بوکس) برگزار خواهند شد که در این خصوص دانشگاه ها محور اصلی میباشند.

در این ادامه حاضرین در جلسه پیشنهادات و نظرات خود را مطرح کردند و مقرر شد تا مدیران کل تربیت بدنی بخش ها و روسای هیات ضمن آنالیز تقویم اگر آمادگی اعزام رشته ای را دارند را به فدراسیون اعلام نمایند تا هماهنگی های لازم با فدراسیون بین المللی ورزش دانشگاه ها FISU وکمیته های برگزاری مسابقات در کشور های مختلف انجام گردد.

گفتنی است در این نشست خواجوی دبیر کل فدراسیون، علی دوست مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان، مقدم منش مدیر کل تربیت بدنی وزارت بهداشت، بسطامی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیغام نور، تجلی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه جامع علمی و کاربردی، کتال نماینده دانشگاه آزاد، کریمی رئیس اداره مسابقات و مرادی مدیر روابط عمومی فدراسیون حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نشست هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات جهانی 2022 برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست هماهنگی و برنامه ریزی مسابقات جهانی 2022 برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید