واکنش وزیر میراث فرهنگی نسبت به پخش آخرین قسمت از یک سریال

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، ایسنا/ براساس آخرین گزارشات منتشر گشته، واکنش وزیر میراث فرهنگی نسبت به پخش آخرین قسمت از یک سریال مطرح شد.

واکنش وزیر میراث فرهنگی نسبت به پخش آخرین قسمت از یک سریال

سید عزت الله ضرغامی، رئیس اسبق سازمان صدا و سیما و وزیر فعلی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در واکنش به آخرین قسمت از سریال حیثیت گمشده که به تازگی در شبکه نمایش خانگی منتشر شد، در حساب کاربری خود نوشت:

قسمت آخر سریال حیثیت را دیدم، در مهندسی پدیده ای داریم به نام کمانش که برخلاف خمش سازه را بدون نشانه قبلی به یکباره دچار فروپاشی می نماید. معتقدم انباشت کینه هم می تواند صبورترین آدمها را دچار فروپاشی رفتاری و اعمال جنایتکارانه کند. سکانس پایانی هشدار همین واقعیت است.

بعد از سریال پرحاشیه سقوط که اولین مجموعه نمایشی سجاد پهلوان زاده در شبکه نمایش خانگی محسوب میشد، مجموعه حیثیت گمشده با بازی مهدی حسینی نیا و بهاره افشاری در شبکه نمایش خانگی منتشر شد. سریالی که به نظر می رسید در بدو انتشار با چالش هایی روبرو گردد اما در نهایت به پخش رسید.

مهدی حسینی نیا که مدتی است حضور پررنگی در شبکه نمایش خانگی دارد، بعد از ایفای نقش دوم و سوم در سریال یاغی و بعلاوه اخیرا سریال رهایم کن به عنوان نقش اصلی در سریال حیثیت گمشده مقابل بهاره افشاری به ایفای نقش پرداخت و با واکنش های مثبتی هم در ایفای این نقش روبرو شد.

محمد حسین مهدویان به عنوان طراح و مشاور کارگردان در این پروژه همکاری داشته است. بعلاوه داستان حیثیت گمشده را احمد سلگی به نگارش درآورده و محمدرضا منصوری تهیه کننده آن بود.

حیثیت گمشده با شعار زخمی عمیق تر از انزوا ضمن مرور بعضی آسیبهای اجتماعی، داستان یک تردید را به شکلی متفاوت روایت کرد.

در این سریال مهدی حسینی نیا، بهاره افشاری، الناز حبیبی، امیر نوروزی، بهزاد خلج، مهدی زمین پرداز، ستاره پسیانی، رحمان باقریان، نادر فلاح، آرش فلاحت پیشه و آرشیدا درستکار به ایفای نقش پرداختند.

منبع: همگردی

به "واکنش وزیر میراث فرهنگی نسبت به پخش آخرین قسمت از یک سریال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش وزیر میراث فرهنگی نسبت به پخش آخرین قسمت از یک سریال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید