پیام تبریک مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت 13آذر روز ملی بیمه

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مدیر عامل بیمه آسیا 13آذر روز ملی بیمه را تبریک گفت .

پیام تبریک مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت 13آذر روز ملی بیمه

به گزارش خبرگزاری وبلاگ پایگاه داده ، متن این پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

در این سال ها، شاهد دگرگونی های مثبتی در صنعت بیمه کشورو رشد روز افزون اقبال مردم به این صنعت بوده ایم. صنعت بیمه در سال های گذشته با وجود تمام فراز و نشیب ها، پیروز عمل نموده است با این حال، شرایط حساس کنونی کشور نه تنها مسئولیت حرفه ای ما را دوچندان نموده، بلکه فرصت مغتنمی در اختیار ما قرار داده است تا با تکیه بر توان داخلی و ارتقای کیفیت و توسعه محصولات بیمه ای، اهمیت بیمه و خدمات آن را، بیش از پیش برای هموطنانمان نمایان سازیم.

بیمه آسیا با سابقه شصت و یک سال ارائه خدمات بیمه ای، کسب افتخارات ارزنده بیمه گری و با اندوخته ای از دانش و تجربه و فراهم آوردن سرمایه انسانی کارآمد و متخصص، به شرکتی بزرگ، خوشنام و با اصالت بدل شده است.

یقین دارم که با کوشش و تعهد خانواده بزرگ بیمه آسیا و به یاری خداوند متعال، شاهد تداوم پیروزیت های روز افزون بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور باشیم.

بیمه آسیا به عنوان برند محبوب بیمه ای مردم، با بیش از 7 میلیون بیمه گذار، از روزهای نخست شیوع بیماری کرونا، ضمن اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی در تمام بخش های این شرکت و تامین مایحتاج بهداشتی کارکنان و مشتریان، راه اندازی سامانه ارائه معرفینامه های درمانی کاملا انلاین و همچنین، حمایت از کوشش ارزشمند و خستگی ناپذیر کادر پزشکی در بیمارستان ها و مراکز درمانی، با توزیع10 هزار دست لباس ایزوله در سراسر کشور به ارزش 4 میلیارد ریال به وظیفه خطیر خود در تداوم خدمات رسانی به مردم به نحو احسن عمل نموده است.

مشخص روزی به عنوان روز بیمه در تقویم رسمی کشور، به پاس کوشش کسانی است که خالصانه زحمت کشیدند تا این رویداد، ایجاد و به عنوان خدمتی ماندگار، در اذهان تداعی و ماندگار شود.

با افتخار روز ملی صنعت بیمه را به اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران، مشاورین، کارکنان، شبکه فروش و نیز سهامداران بیمه آسیا و کلیه دست اندرکاران و فعالان صنعت بیمه کشور ، صمیمانه شادباش می گویم و کوشش های موثر این عزیزان را در راستا خدمت به مردم و حفظ سرمایه های کشور، ارج می نهم.

مسعود بادین

نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه آسیا

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیام تبریک مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت 13آذر روز ملی بیمه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام تبریک مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت 13آذر روز ملی بیمه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید