دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک دیواری و ایستاده

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، رپرتاژ آگهی - آیا شما هم از دستگاه ضد عفونی کننده دست استفاده می کنید؟! شاید هیچ زمانی کسی فکرش را هم نمی کرد که روزی یک ویروس بسیار بسیار کوچک بشریت را ملزم به استفاده از ماسک، دستگاه ضد عفونی کننده دست و نیز محلول های ضدعفونی کند. کرونا با شیوع گسترده در سطح دنیا و ایجاد یک پاندمی منفی، عزیزان بسیاری را از ما گرفته و آثار جبران ناپذیری برای انسان بر جای گذاشته است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک دیواری و ایستاده

خرید این دستگاه از وب سایت وین طب (تو گوگل سرچ کنید وین طب) (یا لینک زیر رو کپی کنید)

www.vinteb.com

(شماره تماس ها در پایین صفحه)

اگرچه در این دوران کرونایی عرصه بر همه کسب و کارها تنگ شده اما درس های عظیمی نیز به ما داده است. به طور مثال اگر یک دستگاه ضد عفونی نماینده دست برای تمامی مجتمع ها، جلسات و فروشگاه های عظیم تعبیه گردد حتی اگر کرونا هم نباشد مانع انتقال بسیاری از بیماری های مسری خواهدشد. با وجود اینکه در حال حاضر در شرایط دشواری قرار داریم اما باز هم ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است! پس تا دیر نشده دست به کار شوید.

رعایت پروتکل ها الزامی است!

با شیوع موج سوم کرونا، اجرا و رعایت پروتکل ها به صورت همگانی در سطح جامعه اجباری شده است. سلامتی نعمت عظیمی است که به راحتی به دست نمی آید؛ بنابراین اگر می خواهیم هر چه زودتر ریشه کرونا بسوزد تنها راه رعایت اصول بهداشتی و یاری به همنوعان است. بعضی از اقدامات، مثل نصب یک دستگاه ضدعفونی نماینده دست شاید کار کوچکی به نظر بیاید، اما سد عظیمی برای مقابله با ویروس ها خواهدبود. بدیهی است که برای خرید یک دستگاه ضد عفونی نماینده دست می بایست بهترین و کاربردی ترین نوع آن را انتخاب کنید.

همه چیز درباره دستگاه ضد عفونی نماینده دست

طراحی دستگاه ضد عفونی دست به منظور سهولت در استفاده از محلول های ضد عفونی و پاکیزگی دست ها اجرا شده است. این دستگاه ها به دو صورت دستی یا اتوماتیک ساخته می شوند که از نظر کارایی تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

  • دستگاه ضدعفونی دستی: این نوع از دستگاه ضد عفونی دارای پدالی است که با فشار دادن آن محلول روی دست پاشیده می گردد. این دستگاه را می توان روی دیوار یا ورودی اماکن مختلف نیز نصب کرد.
  • دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک: طراحی این نوع از دستگاه های ضد عفونی پیشرفته تر می باشد. در ساختار این دستگاه، نوعی سنسور چشمی طراحی شده که با تشخیص دست به صورت اتوماتیک و اتوماتیک محلول را روی دست می پاشد. دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک نیز مانند نمونه دستی قابلیت نصب بر روی دیوار نیز دارد. در شرایط کنونی استفاده از این نوع دستگاه از نظر بهداشتی بسیـار بسیار بهتر خواهد بود.

برجسته ترین مزایای استفاده از دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک

  1. زمانی که دستگاه ضد عفونی دست دیواری باشد، امکان سرازیر شدن محلول از دستگاه وجود نخواهد داشت.
  2. سنسور چشمی دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک موجب می گردد برخورد دست با دستگاه کاهش یابد. در این صورت بدنه دستگاه نیز آلوده نمی گردد.
  3. استفاده از دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک مراکز عظیم، فروشگاه ها و مدارس را از فشار کاری نیروی انسانی نیز کم خواهد نمود. در صورتی یک مجموعه یا مرکز خرید مجهز به دستگاه ضد عفونی نماینده نباشد، می بایست یکی از پرسنل با اسپری ضد عفونی جلوی درب ورودی بایستد و دست افراد را ضد عفونی نمایند. این کار اگرچه زحمت خاصی ندارد اما بسیار خسته نماینده است. بنابراین با خرید یک دستگاه ضد عفونی دست دیواری می توان این مسائل را نیز حل کرد.
  4. در مقایسه با دستگاه ضد عفونی نماینده پدالی دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک مقرون به صرفه تر نیز هست؛ چرا این دستگاه میزان افشانه محلول را به صورت هوشمند معین می نماید اما در دستگاه های پدالی میزان محلول ممکن است زیادی از حد باشد. در این صورت هزینه خرید محلول ضد عفونی نیز بالاتر خواهد شد.

طریقه نصب دستگاه ضد عفونی دست دیواری چگونه است؟

به طور کلی دستگاه های اتوماتیک در دو حالت رو میزی و دیواری ساخته می شوند، به بیان دیگر زمانی که دستگاه های رومیزی با یک پدال به دیوار پیچ می شوند حالت دیواری خواهند گرفت. این دستگاه ها با یاری یک دیلر و پیچ به راحتی به دیوار متصل می شوند و احتیاج به نصاب خاصی ندارند. کاربرد دستگاه ضد عفونی دست دیواری معمولاً برای مراکز خرید، فروشگاه ها، ادارات و مراکز عمومی بیشتر است.

قیمت دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک

به طور قطع قیمت خرید دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک نمی تواند ثابت باشد؛ این دستگاه ها کاملاً هوشمند طراحی شده و جنس بدنه آن ها از مواد بسیار مرغوب می باشد. دوام و طول عمر دستگاه های اتوماتیک زیاد است و به نسبت قیمت مقرون به صرفه نیز می باشد. از آنجا که قیمت دقیق دستگاه ضد عفونی نماینده دست اتوماتیک بر اساس مدل و نوع آن تعیین می گردد تنها می توان به میانگین قیمت ها در بازار اشاره نمود. قیمت دستگاه ضد عفونی اتوماتیک به صورت تقریبی بین یک میلیون چهار هزار تومان تا دو میلیون خواهد بود.

قیمت دستگاه های ضدعفونی نماینده وین طب در حال حاضر 99/08/01 :

اتواتیک پیشرفته ( پرو) : 1.840.000

اتوماتیک معمولی (لایت) : 1.480.000

استند ایستاده : 250.000 تومان

استند دیواری : 60.000 تومان

(برای استفاده دیواری از این دستگاه کافی هست استند دیواری و برای استفاده به صورت ایستاده کافی هست پایه ایستاده رو تهیه کنید و دستگاه رو این پایه ها سوار میگردد .)

بهترین فروشنده دستگاه ضد عفونی نماینده دست

محافظت از سلامت فردی وظیفه شخصی و عمومی همه افراد در جامعه است. در شرایط دشواری که پاندمی کرونا در جامعه به وجود آورده است انسانیت حکم می نماید علاوه بر خود مراقب سلامت هم نوعان خود نیز باشید. نصب یک دستگاه ضد عفونی دست دیواری کم ترین یاریی است که به سلامتی افراد جامعه خواهید کرد.

زمانی که برای خرید وسیله ای هزینه می کنید انتظار دارید کیفیت و دوام بالایی داشته باشد، برای خرید دستگاه ضد عفونی نماینده دست با بالاترین کیفیت و کارایی معمولاً به سراغ فروشگاه های کالای پزشکی خواهید رفت. وجود یک فروشگاه اینترنتی کالای پزشکی قطعاً خبر خرسند نماینده ای خواهد بود. برای خرید انواع دستگاه ضد عفونی نماینده دست کافی است سری به وبسایت شرکت بازرگانی وین طب (vinteb.com) بزنید.

این شرکت کارآمد و حرفه ای، با راه اندازی یک وبسایت در جهت فروش مستقیم اقلام فراوریی خود، توانسته است قیمت ها را تا حد قابل توجهی کاهش دهد. وین طب برند معروفی است که سال های زیادی به فراوری تجهیزات پزشکی پرداخته و به پشتوانه سال ها تجربه، سعی کرده است تا بهترین خدمات را به مشتریان گرامی سرتاسر کشور ارائه دهد. متخصصان وین طب با امکان مشاوره تلفنی به شما مشتریان یاری می نمایند تا بهترین انتخاب را تجربه کنید.

از دیگر محصولات وین طب دستگاه پالس اکیسیمتر چویسمد می باشد و دستگاه اوزن ساز - این دو دستگاه کاربرد بسیار زیادی در دوران کرونا داشته اند . لذا برای خرید پالس اکسیمتر چویسمد به سایت وین طب مراجعه کنید .

در این فروشگاه کالاهای پزشکی دیگری نظیر الکل پاش، دستگاه تب سنج، دستگاه تصفیه هوا، اتوکلاو بیمارستانی، دستگاه استریل و… نیز ارائه می گردد. با خرید از وبسایت فروشگاهی وین طب کالای مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن در دسترس شماست. کیفیت محصولات وین طب حتماً رضایت شما را جلب خواهد نمود!

دستگاه استریل و ضد عفونی دست اتوماتیک وین طب با دارا بودن حال های رومیزی ، دیواری و ایستاده با طراحی ارگونامی و کیفیت ساخت بالا و قیمت بسیار منسب نسبت به سایر دستگاه های موحود در بازار فزونی بالایی دارد پس با خیال راحت این دستگاه را خریداری و از استفاده از آن لذت ببرید از این طریق هم در پیشگیری از انتقال ویروس کرونا مثبت عمل نمایید . و از خود و دیگران در مقابل انتقال این ویروس خطرناک از راه دست جلوگیری و محافظت نمایید

برای خرید به سایت وین طب مراجعه کنید :

کلیک کنید : تجهیزات پزشکی وین طب

و یا با کارشناسان وین طب تماس بگیرید :

0912-451-06-83 آقای جوادی

0914-603-94-73 شماره واتساپ و تلگرام

منبع: شفقنا اقتصادی

به "دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک دیواری و ایستاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک دیواری و ایستاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید