پیام های تبریک اتحادیه تهیه کنندگان و کانون کارگردانان به جشنواره جهانی فیلم فجر در پی پذیرش در فیاپف

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، خبرگزاری خبرنگاران-اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران و انجمن کارگردانان سینمای ایران، قرار گرفتن جشنواره جهانی فیلم فجر در میان 15 جشنواره رقابتی برتر جهان را تبریک گفتند.

پیام های تبریک اتحادیه تهیه کنندگان و کانون کارگردانان به جشنواره جهانی فیلم فجر در پی پذیرش در فیاپف

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، در بخشی از اطلاعیه اتحادیه تهیه کنندگان سینمای ایران آمده است: خوشبختانه کوشش همکاران ما در جشنواره جهانی فیلم فجر به بار نشست و فیاپف این جشنواره را، به نام یکی از 15 جشنواره برتر این اتحادیه سینمایی به رسمیت شناخت. اتحادیه تهیه کنندگان پذیرش جشنواره جهانی فیلم فجر را موفقیتی تازه برای سینمای ایران می داند و این موفقیت را به سینمادوستان، همکاران سینمایی و دبیران جشنواره، رضا میرکریمی و محمدمهدی عسگرپور و همکاران پر کوشش شان تبریک و تهنیت می گوید.

پیام تبریک انجمن کارگردانان سینمای ایران به جشنواره جهانی فیلم فجر/ تلنگری برای دولتهای حال و آینده

حضور جشنواره جهانی فیلم فجر در میان 15 جشنواره برتر مورد تائید فیاپف اتفاقی فرخنده است که آن را به دبیر این جشنواره آقای محمدمهدی عسگرپور تبریک می گوئیم و از کوشش های دبیر قبلی جشنواره، آقای سیدرضا میرکریمی و همه دست اندرکاران این رویداد بین المللی قدردانی می کنیم.

این موفقیت همچنین مرهون کوشش و کوشش کارگردانان بین المللی سینمای ایران در دهه های گذشته است که توانستند قله های افتخارات جهانی را برای سینمای ایران فتح کنند.

امیدواریم این موفقیت جشنواره جهانی فیلم فجر در سال 1400 تلنگری به دولتهای حال و آینده باشد که توجه بیشتری به کلیت سینمای ایران خصوصا سینمای ارزشمند بین المللی آن داشته باشند و موانعی چون سانسور، توقیف و ممنوع الخروجی را از پیش روی سازندگان این فیلم ها بردارند چون این امر زیبنده خانواده بزرگ سینمای ایران نیست.

امیدواریم این موفقیت آغاز توجه بیشتر به سینمای ایران و کمک به رشد و توسعه آن در عرصه داخلی و خارجی باشد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پیام های تبریک اتحادیه تهیه کنندگان و کانون کارگردانان به جشنواره جهانی فیلم فجر در پی پذیرش در فیاپف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام های تبریک اتحادیه تهیه کنندگان و کانون کارگردانان به جشنواره جهانی فیلم فجر در پی پذیرش در فیاپف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید