آتش سوزی در بازار مرکزی آستارا

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، خبرنگاران/گیلان با ایثار و از جان گذشتگی آتش نشانان، حریق چند باب مغازه در بازار مرکزی بندر مرزی آستارا مهار شد.

آتش سوزی در بازار مرکزی آستارا

ایرج خلیل رشیدی، مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آستارا در گفت و گو با وبلاگ پایگاه داده، اظهار کرد: در پی تماس های مردمی حدود ساعت 21 و 30 دقیقه شب گذشته (سه شنبه 23 اردیبهشت) و اطلاع رسانی در مورد وقوع حریق در واحدهای صنفی خیابان امام خمینی (ره) این بندر مرزی، مأموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه حریق از یک باب مغازه عرضه لوازم آرایشی و بهداشتی شروع شده بود، ادامه داد: سرعت و شدت حریق و انفجار لوازم آرایشی سبب شد تا علاوه بر سختی عملیات اطفا، زبانه های آتش به واحدهای مجاور سرایت نموده و آنها را تحت تأثیر قرار دهد.

وی با تأکید بر اینکه با کوشش های آتش نشانان حریق رأس ساعت 24 به شکل کامل مهار شد، اضافه نمود: در این حادثه یک باب مغازه به شکل کامل در آتش سوخت و یک آتش نشان از ناحیه دست دچار مصدومیت شد.

خلیل رشیدی از حضور 10 نفر نیروی آتش نشان با دو دستگاه خودروی سنگین آتش نشانی در عملیات اطفا سخن گفت و اعلام نمود: نیروهای برق و گاز نیز برای امداد رسانی در حوزه کاری خود نیز در محل حادثه حضور یافتند.

وی در خاتمه افزود: علت این حادثه و میزان خسارت وارده توسط کارشناسان در دست آنالیز است.

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، آتش نشانی آستارا دارای 18 نفر نیروی عملیاتی آموزش دیده و مجرب و شش دستگاه خودروی آتش نشانی سبک پیش رو، نیمه سنگین و سنگین، یک واحد موتوری ویژه حمل آتش خاموش کن و دو تانکر تغذیه و آب رسان و یک دستگاه آمبولانس است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آتش سوزی در بازار مرکزی آستارا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در بازار مرکزی آستارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید