آثار رامبرانت و بوتیچلی حراج می شوند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، حراجی ساتبیز آثار بعضی از نامدارترین چهره های تاریخ هنر اروپا را به فروش می گذارد.

آثار رامبرانت و بوتیچلی حراج می شوند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده و به نقل از آرت دیلی، تابلوهای نقاشی، طراحی ها و مجسمه های بعضی از پرآوازه ترین هنرمندان تاریخ اروپا در حراجی ماه ژانویه ساتبیز به فروش گذاشته خواهند شد.

در این بین دو تابلو نقاشی از ساندرو بوتیچلی و رامبرانت نیز حراج خواهد شد.

در این حراجی پیش رو ساتبیز یکی از نفیس ترین پرتره های ساندرو بوتیچلی نقاش چیره دست فلورانسی که با عنوان مرد جوانی با مدالی در دست شناخته می گردد، در کنار سایر آثار ارزشمند این حراجی به مزایده گذاشته خواهد شد. کارشناسان ارزش تقریبی این اثر را حدود 80 میلیون دلار برآورد نموده اند.

تابلو نقاشی مرد جوانی که یک مدال در دست داد آخرین بار در سال 1982 در جریان یک حراجی در بریتانیا به یک خریدار ناشناس فروخته شد.

این تابلو نقاشی مرد جوانی را نشان می دهد که احتمالا از اشراف زادگان فلورانس در اواخر قرن پانزدهم میلادی است.

تابلو 16 در 21 سانتی متری ابراهیم و فرشتگان که در سال 1646 میلادی توسط رامبرانت نقاش مشهور هلندی خلق شده است نیز در حراجی ماه ژانویه ساتبیز با ارزش تقریبی 20 الی 30 میلیون دلار به مزایده گذاشته خواهد شد.

این تابلو نقاشی آخرین بار در سال 1848 در یک حراجی در شهر لندن به مزایده گذاشته شده بود و به قیمت 64 پوند فروخته شده بود.

علاوه بر این آثار، حراجی ماه ژانویه ساتبیز مجموعه ای از تابلوهای نقاشی هلندی متعلق به قرن هفدهم میلادی را نیز شامل می گردد.

پرتره ای از آنتونی فان دیک نقاش مشهور بلژیکی و تابلوهای طبیعت بی جان ریچل روش نیز از جمله آثار حاضر در این حراجی خواهند بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آثار رامبرانت و بوتیچلی حراج می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار رامبرانت و بوتیچلی حراج می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید