ادعای عجیب درباره شکست استقلال؛ درگیری با مدیریت

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، در یکی از حساس ترین بازی های یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم استقلال و الهلال به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی 2 بر صفر نماینده عربستان به خاتمه رسید. شکست استقلال برابر الهلال در رسانه های عربی بازتاب داشت که در این گزارش به آن می پردازیم.

ادعای عجیب درباره شکست استقلال؛ درگیری با مدیریت

الریاضیه

الهلال باز هم در یک چهارم

این روزنامه عربستانی بعد از بازی نوشت: الهلال با شکست دو بر صفر استقلال برای هشتمین بار به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد. الهلال از همان ابتدا توانست مالکیت توپ را تصاحب کند، اما جدی ترین موقعیت را استقلال خلق کرد که ضربه ارسلان مطهری را در دقیقه 25 المعیوف به زیبایی مهار کرد. استقلال روی ضد حملات و اشتباهات خط دفاعی الهلال در پی گلزنی بود، اما این گومیس بود که روی پاس استادانه پریرا از کمند خط دفاعی استقلال خود را رها ساخت و توانست با هوش بالای خود گل نخست را به ثمر رساند.

بعد از این گل الهلال منظم تر و بهتر ظاهر شد این درحالی بود که استقلال عقب کشید و به ضد حملات روی آورد. در نیمه دوم باز هم این الهلال بود که بازی را بهتر شروع کرد و سالم الدوسری روی پاس مارگا گل دوم را به ثمر رساند. بعد از این گل حملات استقلال بیشتر شد و المعیوف با یک واکنش خود دیگر اجازه نداد که دروازه اش باز گردد. در نهایت بازی با همین پیروزی دو بر صفر الهلال به انتها رسید.

سعودی اسپورت

الهلال استقلال را با دو گل شکست داد و منتظر النصر در یک چهارم است

این سایت عربستانی هم نوشت: جدال حساس استقلال برابر الهلال با دو گل به سود الهلال به انتها رسید. قرعه کشی یک چهارم نهایی روز آدینه برگزار خواهد شد و الهلال منتظر هموطنش النصر در مرحله بعد است که باید امشب برابر تراکتور سازی به میدان رود. الهلال بازی را در نیمه نخست خوب شروع نکرد و اگر درخشش المعیوف نبود دروازه تیم باز می شد. سنگربان الهلال با چند واکنش خوب خود اجازه نداد که دروازه اش باز گردد. الهلال در نیمه دوم کاملا بازی را در اختیار داشت و گل دوم را هم زد. استقلال بعد از گل دوم الهلال به بازی هجومی روی آورد به این امید که اختلاف را کم کند، اما کوشش های این تیم جواب نداد.

این روزنامه سعودی در ادامه مدعی شد که بعد از بازی طرفداران استقلال با مدیران باشگاه درگیر شده اند و الهلال با این پیروزی باشگاه استقلال را با مشکل روبرو ساخته است.

البیان

پیروزی الهلال برابر استقلال ایران

این روزنامه اماراتی نوشت: الهلال با پیروزی دو بر صفر برابر استقلال توانست راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گردد. گل های الهلال را گومیس فرانسوی و الدوسری به ثمر رساندند. الهلال فرصت های زیادی در این بازی از دست داد و می توانست اختلاف را هم بیشتر کند البته استقلال هم فرصت های خوبی داشت که نتوانست از آن ها استفاده کند.

بی ان اسپورت قطر

الهلال با شکست استقلال راهی یک چهارم شد

این شبکه قطری نوشت: در یکی از بازی هاس حساس یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم الهلال و استقلال به مصاف هم رفتند. این بازی که به میزبانی استقلال و البته در امارات برگزارشد با پیروزی دو بر صفر الهلال به انتها رسید تا این تیم راهی یک چهارم گردد.

سایت کوره

ادامه فزونی الهلال برابر تیم های ایرانی

این سایت عربی هم نوشت: الهلال با پیروزی که برابر استقلال به دست آورد برای هشتمین بار به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد. الهلال زیر نظر ژاردیم عملکرد خوب و قانع کننده ای در این بازی داشت. این تیم هم در نیمه نخست و هم در نیمه دوم توازن لازم را در خط دفاعی و حمله داشت این درحالی بود که بازیکنان استقلال بازی را محتاطانه شروع کردند تا جایی که مالکیت توپ را به الهلال دادند و در زمین خود جمع شدند.

این سایت در ادامه نوشت: استقلال در این بازی با دو گل شکست داد، اما چند بار دروازه المعیوف را تهدید کرد که واکنش های خوب این دروازه بان باعث شد تا دروازه الهلال بسته بماند. فرهاد مجیدی بعد از آنکه تیمش عقب افتاد تعویض های هجومی انجام داد، اما بازی آنگونه که الهلال دوست داشت پیش رفت. الهلال درحالی که استقلال حمله می کرد می توانست گل های خود را بیشتر کند، اما بازی با همین نتیجه دو بر صفر به انتها رسید.

منبع: فرارو

به "ادعای عجیب درباره شکست استقلال؛ درگیری با مدیریت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب درباره شکست استقلال؛ درگیری با مدیریت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید