فریبا: قبل از حفظ بازیکنان خودمان با هیچ بازیکنی توافق نمی کنیم، شانس صعود استقلال بیشتر از العین است

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مدیر فنی تیم فوتبال استقلال مدعی شد که شانس صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از العین امارات است.

فریبا: قبل از حفظ بازیکنان خودمان با هیچ بازیکنی توافق نمی کنیم، شانس صعود استقلال بیشتر از العین است

بهتاش فریبا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ پایگاه داده در واکنش به حرف و حدیث های چند روز اخیر در مورد جذب بازیکنان جدید توسط باشگاه استقلال گفت: سیاست باشگاه ما این است که ابتدا نفرات خودمان را حفظ کنیم. ما اول باید ببینیم که چه بازیکنانی در استقلال می مانند و چه بازیکنانی از استقلال جدا می شوند. مهمترین موضوع این است که ابتدا به فکر حفظ اسکلت اصلی تیم باشیم و تا زمانی که بازیکنان خودمان را حفظ نکنیم با بازیکنی قرارداد امضا نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: طبیعتاً الآن تمام تمرکزمان روی این موضوع است که بتوانیم قرارداد بازیکنان را تمدید کنیم و بعد از این موضوع مشخص خواهد شد که در چه پست هایی نیاز به جذب بازیکن داریم. ما پارسال بیشترین تغییرات را داشتیم بنابراین امسال باید کمترین تغییرات را داشته باشیم و سرمربی هم اعلام کرده است که استقلال از نظر بازیکن دچار تغییرات زیادی نخواهد شد.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در مورد احتمال ماندن کاوه رضایی و امید ابراهیمی در این تیم گفت: از نظر من مسئله ای برای ماندن رضایی و ابراهیمی در استقلال وجود ندارد و آنها فصل بعد هم در تیم ما خواهند بود.

فریبا با اشاره به دیدار هفته آینده تیمش با العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا شرح داد: العین جزو تیم های برتر آسیاست که حتی سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان را هم دارد. آنها برادران عبدالرحمان را در اختیار دارند و البته یک بازیکن خوب عربستانی دارند که در بازی رفت به ایران نمی آید. آنها در خط هافبک و حمله بازیکنان خوبی دارند، ولی در لیگ امارات چهارم شدند. بازی های رفت و برگشت به هیچ عنوان آسان نیست، ولی تمام سعی ما این است که کار العین را در تهران تمام کنیم.

وی همچنین اضافه نمود: تا جایی که امکان دارد نباید در ورزشگاه آزادی از العین گل بخوریم، چون ما از لحاظ قدرت تهاجمی شرایط خوبی داریم و در بیشتر بازی ها گل زده ایم. ما به تمام تیم های همگروه مان در خارج از ایران گل زدیم و اگر بتوانیم دروازه مان را بسته نگه داریم، گل زدن به العین سخت نیست. ما می توانیم صعود کنیم، ولی نیاز به یک بازی بسیار فکورانه با تمرکز بالا داریم و امیدوارم در این مسابقه بازیکن با قدرت بدنی بالای خودشان بتوانند نتیجه بازی را به سود استقلال رقم بزنند.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که شانس برد استقلال در مجموع دو بازی رفت و برگشت بیشتر است یا العین امارات؟، تأکید کرد: من معتقدم شانس استقلال برای صعود 60 به 40 است. به هر حال ما در بازی رفت میزبان هستیم و از حمایت 90 هزار تماشاگر بهره خواهیم برد.

منبع: تسنیم

به "فریبا: قبل از حفظ بازیکنان خودمان با هیچ بازیکنی توافق نمی کنیم، شانس صعود استقلال بیشتر از العین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا: قبل از حفظ بازیکنان خودمان با هیچ بازیکنی توافق نمی کنیم، شانس صعود استقلال بیشتر از العین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید