ایلان ماسک از یک پلتفرم تازه رونمایی می کند!، فیلم

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مدیرعامل ایکس رسما تأیید کرد که نرم افزار ویدیومحور این پلتفرم به زودی برای تلویزیون های هوشمند منتشر می شود.

ایلان ماسک از یک پلتفرم تازه رونمایی می کند!، فیلم

به گزارش خبرگزاری وبلاگ پایگاه داده ، شبکه اجتماعی ایکس که قبلا با نام توییتر شناخته می شد، قصد دارد به زودی نرم افزار اختصاصی ویدیومحور برای تلویزیون های هوشمند منتشر کند. تحلیلگران باور دارند که این اپلیکیشن رقیب مستقیم نسخه تلویزیون یوتیوب خواهد بود.

براساس گزارش زومیت، لیندا یاکارینو، مدیرعامل ایکس، با انتشار پستی نو گفت اپلیکیشن نو این پلتفرم، محتواهای بلادرنگ و درگیرکننده را به تلویزیون هوشمند شما می آورد. همانطور که انتظار داشتیم، رابط کاربری اپلیکیشن نو ایکس تقریبا شبیه یوتیوب است.

نرم افزار نو ایکس قرار است شامل الگوریتم ویژه ای برای شناسایی ویدیوهای در حال ترند باشد تا کاربران همواره به نوترین و خبرسازترین محتواها دسترسی پیدا کنند. این نرم افزار ازطریق هوش مصنوعی، ویدیوها را به صورت موضوع محور دسته بندی خواهد کرد.

اپلیکیشن ویدیومحور ایکس از مشاهده چند دستگاهی پشتیبانی می کند؛ به این معنی که می توانید ویدیو را روی گوشی پخش کنید و سپس ادامه آن را روی تلویزیون ببینید.

یاکارینو می گوید نرم افزار نو شامل سیستم بهبودیافته جست وجو ویدیو است و در نهایت وارد بیشتر تلویزیون ها خواهد شد. فعلا هیچ تاریخ انتشار دقیقی برای اپلیکیشن نو ایکس اعلام نشده است؛ اما یاکارینو می گوید این اتفاق به زودی خواهد افتاد.

ایلان ماسک پیش تر گفته بود که او و یاکارینو می خواهند ایکس را به پلتفرمی تبدیل کنند که در درجه اول روی ویدیو متمرکز باشد. ایکس از زمان تصاحب به دست ایلان ماسک، میزبان تعداد زیادی برنامه ویدیویی اختصاصی شده است.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "ایلان ماسک از یک پلتفرم تازه رونمایی می کند!، فیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک از یک پلتفرم تازه رونمایی می کند!، فیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید