بازیگر نقش سیاوش در سریال جیران کیست؟

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، سریال جیران به قسمت بیست و یکم رسیده است و حالا سیاوش سارای گرجی را فراری داده و به خارج از شهر پناه برده اند. در قسمت بیست و دوم نیز تماشاگران منتظر هستند تا ببینند که افراد ناصر الدین آیا می توانند سیاوش و سارای گرجی را بیابند یا خیر.

بازیگر نقش سیاوش در سریال جیران کیست؟

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، نقش سیاوش در سریال جیران را امیر حسین فتحی فرزند حسن فتحی کارگردان این مجموعه نمایش خانگی بر عهده دارد و نقش سارای گرجی را هم فاطمه مسعودی فر ایفا می نماید. بهرام رادان نیز نقش ناصر الدین شاه را بازی می نماید و در مقابل پری ناز ایزدیار نقش جیران را برعهده دارد.

بعلاوه امیر جعفری نقش میرزا آقاخان نوری، صدراعظم ناصر الدین شاه را ایفا نموده است. علاوه بر این مهدی پاکدل در نقش سلمان حضور دارد که نظامی است. حضور در تیزر های اصلی نشان می دهد که او از مقامات نظامی برجسته ناصرالدین شاه است و به او بسیار نزدیک.

در این میان ستاره پسیانی نقش نقره را ایفا نموده و مریلا زارعی در نقش مهد علیا مادر ناصرالدین شاه حضور دارد. بعلاوه رویا تیموریان نقش کفایت بانو، رعنا آزادی نقش تاج الدوله، الهام نامی نقش شکوه السلطنه، فاطمه مسعودی فر نقش سارای گرجی و مرتضی اسماعیل کاشی نقشه خواجه روشن را در جریان برعهده دارند.

کتانه افشارنژاد، غزل شاکری، هومن برق نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن پور، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، امیرحسین فتحی، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، پاشا جمالی، حسن مؤذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، امیرعباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی و رضا داودوندی دیگر بازیگران سریال جیران هستند که نقش های اصلی را برعهده دارند.

بیوگرافی امیرحسین فتحی

امیرحسین فتحی متولد 1372 و فارغ التحصیل رشته سینما و ادبیات انگلیسی است. او بازیگری را از تئاتر با نمایش آدم و حوا که در مالزی اجرا شد شروع کرد.

نقش آفرینی امیر حسین در سریال شبکه نمایش خانگی شهرزاد به کارگردانی پدرش، باعث شد تا به عنوان بازیگر جوانی تازه کار به خوبی شناخته گردد و مورد توجه قرار بگیرد.

این پروژه دومین همکاری او با پدرش بعد از فیلم کیفر بود. فتحی تا به امروز در آثار دیگری همانند فیلم های سینمایی کشتارگاه، مزار شریف، آخرین بار کی سحر رو دیدی و سریال های شاهگوش، شهرزاد 1، شهرزاد 2 و جیران حضور داشته است.

منبع: فرارو

به "بازیگر نقش سیاوش در سریال جیران کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر نقش سیاوش در سریال جیران کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید