توزیع 79 هزار وسیله سرمایشی میان خانواده های تحت حمایت، شروع توزیع 14 هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، با حضور معاون اداری و اقتصادی کمیته امداد، علاوه بر توزیع 79 هزار وسیله سرمایشی میان خانواده های تحت حمایت این نهاد، ارائه 14 هزار سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در سراسر کشور شروع شد.

توزیع 79 هزار وسیله سرمایشی میان خانواده های تحت حمایت، شروع توزیع 14 هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ پایگاه داده، مجید باجلان، معاون اداری و اقتصادی کمیته امداد در مراسم توزیع 79 هزار دستگاه وسیله سرمایشی به خانواده های تحت حمایت که در مشهد مقدس برگزار گردید، گفت: از این تعداد 55 هزار دستگاه کولر آبی در حال توزیع و 24 هزار دستگاه کولر گازی در حال تهیه است.

وی ادامه داد: با توجه به گرمای زودرس هوا در بیشتر مناطق کشور و نیازسنجی اجرا شده، توزیع این اقلام سرمایشی میان خانواده های تحت حمایت در سطح کشور با سرعت در حال اجرا است.

معاون اداری و اقتصادی کمیته امداد تامین وسایل ضروری زندگی مددجویان را از وظایف این نهاد دانست و اضافه نمود: برای تامین 55 هزار دستگاه کولر آبی 238 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

باجلان اعلام نمود: در مناطق گرمسیر کشور توزیع کولر گازی پیش بینی شده است و به همین منظور 24 هزار دستگاه کولر گازی برای مددجویان در این مناطق در نظر گرفته شده است.

وی با تقدیر از همراهی شرکت ها و کارخانجات فراوریی محصولات سرمایشی برای عمل به مسئولیت های اجتماعی در قبال اقشار محروم جامعه گفت: در تهیه این وسایل سرمایشی تاکید بر استفاده از کالا های ایرانی و فراوری داخل بوده و در مجموع 520 میلیارد تومان هزینه شده است.

معاون اداری و اقتصادی کمیته امداد همچنین از توزیع 14 هزار سری جهیزیه بین نوعروسان نیازمند و خانواده های تحت حمایت اطلاع داد و اضافه نمود: برای تهیه این تعداد جهیزیه 210 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

باجلان از همراهی بنیاد مستضعفان و خیران و نیکوکاران در اجرای این طرح تشکر کرد و ادامه داد: این جهیزیه ها شامل پنج قلم کالای اساسی یخچال، گاز فردار، تلویزیون، ماشین لباسشویی اتوماتیک و جاروبرقی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "توزیع 79 هزار وسیله سرمایشی میان خانواده های تحت حمایت، شروع توزیع 14 هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 79 هزار وسیله سرمایشی میان خانواده های تحت حمایت، شروع توزیع 14 هزار جهیزیه برای نوعروسان نیازمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید