جذب 90 میلیون دلار سرمایه برای توسعه پلتفورم نانویی رهایش دارو خبرنگاران

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی مبلغ 90 میلیون دلار سرمایه گذاری روی شرکت نانوکیورز انجام داده تا به این شرکت کمک کند پلتفورم رهایش دارویی خود را تجاری سازی کند.

جذب 90 میلیون دلار سرمایه برای توسعه پلتفورم نانویی رهایش دارو خبرنگاران

به گزارش دانش و فناوری وبلاگ پایگاه داده، نانوکیورز (Nano Cures)، یکی از شرکت های فعال در حوزه زیست فناوری بوده که در زمینه بیماری های عفونی فعالیت دارد. نانوکیورز که روی توسعه پلتفورم ایمنی در برابر بیماری های عفونی کار می کند، به تازگی پیروز به جذب 90 میلیون دلار سرمایه شده است. این سرمایه گذاری توسط یک شرکت اماراتی به نام اپولوس کپیتال منیجمنت (Opulence Capital Management)، یک صندوق سرمایه گذاری خصوصی مستقر در دبی، انجام می شود.

این سرمایه گذاری باعث افزایش تسریع مقیاس پذیری پلتفورم نانوکیورز برای مقابله با کووید19 می شود. با این فناوری جدید، می توان انتقال مواد دارویی را فراتر از روش های رایج مانند تزریق با سرنگ برد و با آن دارو را از نواحی نظیر بینی، پوست، چشم، زیر زبان و دهان به بدن منتقل کرد. نانوکیورز پلتفورم خود را در اختیار سایر شرکت های دارویی و واکسن های آن ها قرار می دهد و روش های جدید و پویایی را برای تسخیر بیماری کرونا و رساندن میلیارد ها دوز واکسن به نیازمندان در اختیار شرکت ها قرار می دهد.

استیو پاپرمستر، مدیر ارشد اجرایی نانوکیورز می گوید: همان طور که بیماری کرونا کاملاً روشن کرده است، یک راهبرد قرن بیست و یکمی مورد نیاز است تا ما با استفاده از آن چگونگی حل چالش ها و تهدید های بهداشت عمومی از نو تعریف کنیم، پلتفورم نانوکیورز راه حلی برای مقابله با کرونا است.

نانوکیورز در حال تسریع برنامه هایش به منظور عرضه پلتفورم درمانی خود به بازار است تا از آن برای مقابله با کووید 19 در بخش های مختلف جهان استفاده نمود.

سلمان خان، یکی از اعضای هیئت مدیره این صندوق سرمایه گذاری می گوید: کشور های شورای همکاری خلیج فارس، به ویژه امارات متحده عربی، قبلاً نشان داده اند توانایی موثر برای مهار بیماری کرونا دارند. تأثیرات اقتصادی بیماری کرونا ما را بر آن داشته تا راهبرد بهینه ای را برای مدیریت این بیماری اتخاذ کنیم و از طریق برقراری ارتباط مستمر با مردم و اطلاع رسانی از همه شهروندان، برای مقابله با این بیماری آماده باشیم.

نانوکیورز در حال توسعه فناوری واکسن ها و دارو های ضدویروس برای ویروس های کرونا ویروس شناخته شده و نسخه های جهش یافته ویروس کرونا است تا از آن برای جلوگیری از تهدید های بهداشتی و اقتصادی جهانی و منطقه ای در آینده استفاده کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جذب 90 میلیون دلار سرمایه برای توسعه پلتفورم نانویی رهایش دارو خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جذب 90 میلیون دلار سرمایه برای توسعه پلتفورم نانویی رهایش دارو خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید