داروهای درمان کرونا زیر پوشش بیمه می فرایند؟ ، درمان کرونا در بیمارستان های دولتی رایگان است

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: در صورتی که معاونت درمان وزارت بهداشت هزینه اثربخشی داروهای درمان کرونا را تایید کند، این داروها تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

داروهای درمان کرونا زیر پوشش بیمه می فرایند؟ ، درمان کرونا در بیمارستان های دولتی رایگان است

به گزارش وبلاگ پایگاه داده به نقل از فارس، سجاد رضوی، رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت درباره شرایط تحت پوشش بیمه قرار دریافت داروهای فاویپیراویر و رمدسیویر برای درمان بیماران مبتلا به کرونا گفت: برای اینکه عدالت در سلامت وجود داشته باشد، این داروها باید تحت پوشش بیمه قرار بگیرند. هرچند این داروها فراوری داخل هستند اما قیمت آنها گران است و قشر ضعیف نمی توانند به راحتی آنها را تهیه نمایند. به همین دلیل کوشش داریم تا این داروها را با روشی که بتوانیم مصرف آنها را کنترل کنیم، تحت پوشش بیمه قرار دهیم.

وی اضافه نمود: اگر این داروها توسط معاونت درمان وزارت بهداشت جزو پروتکل های درمانی قرار گیرند و برای مصرف آنها گایدلاین و شناسنامه نوشته گردد، کوشش می کنیم در سازمان های بیمه ای با استفاده از این گایدلاین، آنها را تحت پوشش قرار دهیم.

  • رکورد تازه قربانیان کرونا در ایران | 25 استان در شرایط قرمز و هشدار | حال 3589 بیمار بد است

رضوی توضیح داد: اگر هزینه اثربخشی دارو در معاونت درمان تایید گردد این دارو در کمتر از یک هفته تحت پوشش بیمه قرار خواهد گرفت.

رئیس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت در ادامه با بیان اینکه درمان بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های دولتی همچنان رایگان است، مطرح نمود: خدمات بیمارستان ها مانند روزهای گذشته ادامه دارد و در زمینه کیفیت دارو تغییری نداشته ایم و همه لوازم و تجهیزاتی که مورد تایید وزارت بهداشت است در اختیار بیمارستان ها قرار می گیرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "داروهای درمان کرونا زیر پوشش بیمه می فرایند؟ ، درمان کرونا در بیمارستان های دولتی رایگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داروهای درمان کرونا زیر پوشش بیمه می فرایند؟ ، درمان کرونا در بیمارستان های دولتی رایگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید