سید جواد هاشمی: بخش هایی از فیلم شهر گربه ها را تغییر دادم

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، کارگردان فیلم شهر گربه ها زیر بار حواشی و علیرغم میل باطنی خود، در این فیلم تغییراتی ایجاد کرد. وی اضافه نمود: حملات به فیلم شهر گربه ها، هجوم به سید جواد هاشمی است، نه فیلم من؛ بازیگران فیلم برای انتقال شادمانی به بچه ها حرکات موزون انجام داده اند؛ این کار ممکن است در ورزش هم اتفاق بیافتد؛ از نظر من هیچ حرامی اتفاق نیافتاده است.

سید جواد هاشمی: بخش هایی از فیلم شهر گربه ها را تغییر دادم

به گزارش باشگاه وبلاگ پایگاه داده، کارگردان فیلم شهر گربه ها زیر بار حواشی و علیرغم میل باطنی خود، در این فیلم تغییراتی ایجاد کرد.

سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان سینما، درباره حواشی اخیر اکران فیلم سینمایی شهر گربه ها گفت: برای همه فیلم های سینمایی پروانه نمایش صادر می گردد؛ آن هم به وسیله گروهی که تمام حساسیت های جامعه را می دانند و مبتنی بر آن مجوز اکران می دهند. برای فیلم شهر گربه ها هم به همین صورت بود و مجوزپروانه نمایش صادر شد.

او بیان نمود:، اما جوانی کم تجربه بدون اینکه تمامی زوایا را در نظر بگیرد، حواشی برای فیلم به وجود آورد تا گروه صادرکننده پروانه نمایش بترسند. این کار درستی نیست. آن جوان که اسمش را نمی دانم و نمی خواهم بدانم، در فارس من امضا جمع نموده است و مردمی که فیلم را ندیده اند شهر گربه ها را قضاوت و متن اعتراضی را امضا کردند.

وی اضافه کرد: حملات به فیلم شهر گربه ها، هجوم به سید جواد هاشمی است، نه فیلم من؛ بازیگران فیلم برای انتقال شادمانی به بچه ها حرکات موزون انجام داده اند؛ این کار ممکن است در ورزش هم اتفاق بیافتد؛ از نظر من هیچ حرامی اتفاق نیافتاده است.

هاشمی با تأکید بر احترام به عواطف و احساسات بخشی از مردم که امضا کردند، گفت: علیرغم میل باطنی ام، بخش هایی از فیلم شهر گربه ها را تغییر دادم و صرفاً به علت احترام به نظر آن بخش از مردم این کار را انجام دادم. با وجود اینکه این کار برایم بسیار هزینه بر و سخت بود، اما به نظر آن ها احترام گذاشتم. امیدوارم آن ها هم به من احترام بگذارند.

این کارگردان بعلاوه در بخشی از صحبت های خود به هجمه های وارده به خود از سوی بعضی اشاره نمود و گفت: این هجمه ها نه هجوم به شهر گربه ها که هجمه به شخص جواد هاشمی است؛ وگرنه بار ها در بسیاری از فیلم های سینمایی دیگر شاهد حرکات موزون بوده ایم.

منبع: فرارو

به "سید جواد هاشمی: بخش هایی از فیلم شهر گربه ها را تغییر دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سید جواد هاشمی: بخش هایی از فیلم شهر گربه ها را تغییر دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید