شایعه قهر حمید جبلی و بازگشت به شبکه نمایش خانگی

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، صداپیشه محبوب کلاه قرمزی پس از 4 سال به عنوان نویسنده و کارگردان بازمی شود.

شایعه قهر حمید جبلی و بازگشت به شبکه نمایش خانگی

به گزارش خراسان، در ماه های گذشته که مجموعه مهمونی به کارگردانی ایرج طهماسب در حال انتشار بوده است، شایعاتی درباره اختلاف این برنامه ساز با حمید جبلی یار قدیمی اش منتشر شد.

با این حال کامنت محبت آمیزی که طهماسب در صفحه اینستاگرامی جبلی گذاشت، به نبود اختلاف میان این دو هنرمند قدیمی که خالقان شخصیت محبوب کلاه قرمزی به شمار می فرایند، تعبیر شد.

چندی پیش نیز مجید توکلی مشاور طهماسب در مهمونی، اطلاع داد که حمید جبلی سر تمرین و ضبط این برنامه حاضر شده و اختلافی بین آن ها نیست. اگرچه تعیین نشد چرا جبلی در مهمونی طهماسب حضور ندارد.

جبلی خداحافظی ننموده است

ظهر دیروز گفت وگویی از مهدی فرجی تهیه کننده سریال نون. خ در خبرگزاری تسنیم منتشر شد که در آن، از نویسندگی برنامه ای به وسیله حمید جبلی برای پلتفرم تلوبیون خبر می داد: فکر می کنم به زودی خواهید شنید که آقای حمید جبلی سریالی را در واقع نویسندگی و اداره خواهند کرد. ان شاءا... امیدوارم که ساخته شود. البته بنا دارد با تلوبیون همکاری داشته باشد. اگر این اتفاق بیفتد، یک سریال در حوزه کودک و نوجوان ساخته خواهد شد. ب

نابراین اخباری که پیشتر مبنی بر خداحافظی حمید جبلی از عرصه هنر و تمرکز او بر نگارش خاطراتش منتشر شده بود، اشتباه است و این هنرمند 64 ساله گزیده کار، همچنان قصد فعالیت جدی هنری دارد؛ اتفاقی که مایه خوشحالی مخاطبان به ویژه علاقه مندان پرشمار کلاه قرمزی است، چراکه صداپیشه این عروسک محبوب، خودش هم بسیار محبوب است و احتمال موفقیت او نیز بالاست.

او در کل دهه 90، به جز صداپیشگی کلاه قرمزی، فعالیت تصویری نداشت و به نوشتن خاطرات خود و چند نمایش نامه پرداخت. آخرین حضور جدی حمید جبلی در عرصه نمایش، به کلاه قرمزی 97 برمی شود.

جدایی طهماسب و جبلی رسمی شد

بر اساس شنیده ها، مهدی فرجی که این خبر را برای اولین بار منتشر نموده، تهیه کننده این پروژه خواهد بود و کارگردانی آن را نیز خود حمید جبلی به عهده خواهد داشت. اگر این پروژه به نتیجه برسد، طهماسب و جبلی پس از مدت ها در حالی که همزمان در حال کارند، دو پروژه متفاوت را راهبری خواهند کرد و با یکدیگر همکار نخواهند بود؛ طهماسب در نماوا و حمید جبلی در تلوبیون پلاس. اگرچه این جدایی لزوما به معنای اختلاف بین این دو نیست. حال باید امیدوار ماند که پروژه حمید جبلی در تلوبیون پلاس به نتیجه برسد و منتشر شود تا پس از مرضیه برومند و ایرج طهماسب، ضلع سوم برنامه سازان خاطره ساز کودک و نوجوان دهه های گذشته تلویزیون، این بار در پلتفرم ها تکمیل شود.

منبع: فرارو

به "شایعه قهر حمید جبلی و بازگشت به شبکه نمایش خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه قهر حمید جبلی و بازگشت به شبکه نمایش خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید