شقایق دهقان: مهراب قاسم خانی همواره رئیس، مافوق و بالاتر بود

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، شقایق دهقان در برنامه کافه آپاراتِ فریدون جیرانی از آرزویش برای نویسندگی و تاثیر مهراب قاسم خانی، همسر سابقش بر این آرزو گفت.

شقایق دهقان: مهراب قاسم خانی همواره رئیس، مافوق و بالاتر بود

به گزارش خبرآنلاین، شقایق دهقان، بازیگر شناخته شده مهمان برنامه کافه آپاراتِ فریدون جیرانی شد.

او در این مورد که همیشه نویسندگی را به میزان بازیگری و حتی بیشتر از آن دوست داشته است، گفت: مقداری تنبلی خودم هم هست، اما همیشه بازیگری برایم راه آسان تری بوده است. همیشه دلم می خواسته نویسنده باشم، ولی همیشه بازیگر بوده ام.

او در خصوص سهم مهراب قاسم خانی، نویسنده و همسر سابقش در شکل گیری این علاقه و پرورش آن هم گفت: قطعا وقتی با گروهی کار می کنید و کسی کنارتان است که دائم در حال نوشتن و نویسندگی و این هاست بر روی شما هم تاثیر می گذارد، اما این آخری ها به مشکل خوردیم. آدم وقتی پیر می گردد، آستانه تحملش پایین می آید و مهراب قاسم خانی همیشه رئیس بود و مافوق بود و بالاتر بود و دیگر به جایی رسیده بود که گفتم خدایا اگر بخواهم الان آغاز به نوشتن کنم کارم به چالش می کشد و اصلا ولش کن و نمی خواهد.

دهقان در جواب سوال فریدون جیرانی که آیا همچنان با مهراب قاسم خانی زندگی می نماید از متارکه ای که دو سال و نیم پیش انجام شده است اطلاع داد و گفت: الان دوباره دارم تلاشم را می کنم و اگر آغاز به نوشتن کنم و به نویسندگی وصل شوم خیلی از نقش هایی را که الان بازی می کنم بازی نخواهم کرد، ولی نمی دانم چرا آدم ها برای رسیدن به آرزوهایشان این قدر تنبلند و همت نمی نمایند.

منبع: فرارو

به "شقایق دهقان: مهراب قاسم خانی همواره رئیس، مافوق و بالاتر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شقایق دهقان: مهراب قاسم خانی همواره رئیس، مافوق و بالاتر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید