مدیریت صحیح منابع و مصارف از مهمترین مهارت های روسای شعب است

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مدیر عامل بانک توسعه تعاون بر لزوم مدیریت صحیح منابع و مصارف به عنوان یکی از مهمترین مهارت های روسای شعب تأکید ورزید.

مدیریت صحیح منابع و مصارف از مهمترین مهارت های روسای شعب است

به گزارش خبرگزاری وبلاگ پایگاه داده ، حجت€الله مهدیان مدیر عامل بانک توسعه تعاون در گفتگوی تلفنی با پنج نفر از روسای شعب بانک گفت: مدیریت صحیح منابع و مصارف در ارکان ستادی و صف بانک به عنوان یکی از مولفه های موفقیت و اثربخشی بانک مطرح است و روسای شعب نیز با تجهیز منابع و نیز تخصیص بهینه منابع می توانند در ارتقای سطح عملیات بانکداری توسعه ای نقش موثری ایفا کنند.

مهدیان در تماس تلفنی با حمید جهانبانی رییس شعبه پاکدشت ضمن جویایی از احوال همکاران و استماع اظهارات وی در مورد عملکرد شعبه گفت: استان تهران سهمی مهم و تاثیرگذار در عملکرد بانک دارد و بهبود مستمر شاخص های استان ضمن ارتقای عملکرد استان موجب تحرک و تاثیر مثبت در سایر استانها می گردد.

وی به افزایش حجم عملیات بانکی و تکالیف ملی به ویژه در استان تهران اشاره نمود و گفت: جذب نیروی انسانی موثر و استقرار نیروی انسانی جدید در مجموعه شعب و تقویت کادر ارائه خدمات در شعب از مهم ترین احتیاجهای بانک است که راهکارها و اقدامات در این حوزه نیز به نحو مناسبی در دست انجام است.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون توجه به برنامه عملیاتی ابلاغی و ایفای نقش شایسته همکاران شعب را در پاسخگویی و تامین احتیاجهای بانکی و مالی اشخاص حقیقی و نیز کارآفرینان و تعاونگران بسیار مهم برشمرد و گفت: نتیجه کار همکاران باید به گونه ای باشد که اثربخشی خدمات بانک در منطقه جغرافیایی شعبه ملموس و قابل درک بوده و اقشار اجتماعی حاضر در منطقه جغرافیایی از حضور بانک در منطقه بهره مندی مورد انتظار را کسب کنند.

وی در مکالمه تلفنی با تقی سالاری سرپرست باجه ماسال، فاروق قراریان سرپرست باجه دهگلان شعبه قروه، بهمن بهرامی رئیس شعبه فسا و یحیی محمدیان رئیس شعبه رامهرمز در جریان شرایط کنونی شعبه، نقاط قوت، کمبودها و فرصت های پیش روی شعب قرار گفت. مهدیان تصریح نمود: رفتار حرفه ای و اخلاق حسنه و ارائه خدمات بهینه به مشتریان و مراجعین همیشه سرلوحه همکاران شعب بوده است و در مقطع کنونی نیز شایسته است مورد دقت واقع گردد.

مهدیان به کسب مجوز تبدیل تعدادی از باجه های بانک به شعبه اشاره نمود و گفت: با تبدیل باجه ها به شعب، سطح خدمات واحد بانکی بالاتر رفته و امکان تسریع خدمات فراهم می گردد.

وی به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط شعب جهت حفظ سلامت همکاران، مشتریان و جامعه محلی تاکید ورزید و گفت: نظام بانکی با توجه به نقش حساس و بی بدیل در فضای مالی جامعه، در شرایط سخت همیشه در صحنه بوده است و با توجه به نقش حیاتی همکاران لازم است کلیه اقدامات و تجهیزات مورد احتیاج برای حفظ سلامت این عزیزان مهیا گردد.

->

منبع: خبرگزاری آریا

به "مدیریت صحیح منابع و مصارف از مهمترین مهارت های روسای شعب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیریت صحیح منابع و مصارف از مهمترین مهارت های روسای شعب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید