مرضیه برومند: اسمم را از آرایشگاه زیبا حذف کردند، بعد مجوز پخش دادند!

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، مرضیه برومند در قسمت دوم برنامه رو بِ رو از اختلاف های همکاری با تلویزیون و سیامک انصاری و حواشی سریال هایی مثل آرایشگاه زیبا، قصه های تابه تا، خونه مادربزرگه و … گفت. بخش های مهمی از صحبت هایش را مرور می کنیم.

مرضیه برومند: اسمم را از آرایشگاه زیبا حذف کردند، بعد مجوز پخش دادند!

به گزارش هنر امروز، آرایشگاه زیبا دو سال توقیف بود. یکی از دلایلش این بود که می گفتند چرا اصلان غمخوار قزوینی است و لهجه دارد و دیگری اینکه آقای خمارلو چرا شعر فردوسی می خواند. گفتند شعر فردوسی را دربیاورید و اصلان غمخوار را هم دوبله کنید. گفتم هرگز چنین کاری نمی کنم. بعد از دو سال به دلایلی مجبور شدند کار را پخش نمایند. گفتند نام مرضیه برومند نباشد گفتم مهم نیست. اهمیت این است که مردم کار را ببینند. بهم گفتند نام کارگردان را بگذاریم سادات یزدی؟ من مرضیه السادات برومند یزدی هستم. نصف نامم افتاد شد کارگردان سادات یزدی.

هاپوکومار

گفتند هاپوکومار چرا هندی است؟ چون سگ است به مسلمانان هند برمی خورد. یکبار جشنواره عروسکی هندی ها آمده بودند بیست نفر بردمشان تلویزیون که بگویند بر می خورد بهشان یا نه. بعد هم که پخش شد.

زی زی گولو

گفتند نام زی زی گولو بی ادبی است. یک خانم فرانسوی گفته زی زی در فرانسه معنای خوبی نمی دهد. گفتم من فرانسه خوانده ام، اما هیچ وقت کنجکاوی نکرده ام ببینم چیز های بی ادبی به فرانسه چه می گردد. مگه من بیمارم نام بی تربیتی بگذارم روی شخصیتی که انقدر برایش زحمت کشیده ام. آنهم پخش شد. خلاصه ما از این مسائل با تلویزیون زیاد داشتیم.

منبع: فرارو

به "مرضیه برومند: اسمم را از آرایشگاه زیبا حذف کردند، بعد مجوز پخش دادند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرضیه برومند: اسمم را از آرایشگاه زیبا حذف کردند، بعد مجوز پخش دادند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید