انتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پلمپ بورس تهران

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پلمپ بورس تهران انتقاد کرد و گفت، این موضوع به زودی در نشست ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد.

انتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پلمپ بورس تهران

به گزارش خانه ملت، محمدرضا پور ابراهیمی درباره پلمپ ساختمان بورس تهران، گفت: با وجود حق قانونی شهرداری تهران و رأی دیوان عدالت اداری، نحوه برخورد در پلمپ بورس تهران قابل قبول نیست زیرا پرونده تعهدات شرکت بورس تهران از طریق مکاتبه با وزارت امور اقتصادی و دارایی و شورای عالی بورس در چارچوبی منطقی قابل حل و فصل بود.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این موضوع به زودی در نشست ویژه کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی قرار می گیرد تا ابعاد دیگر آن معین شود.

وی با بیان اینکه در صورت تخلف در بورس تهران بابت عدم ایفای تعهدات نسبت به شهرداری، مسئولیت برعهده مجموعه ای است که باید براساس قانون عمل می کرد، ادامه داد: از وزیر امور اقتصادی و دارایی می خواهیم هرچه سریع تر به این موضوع ورود و تصمیم گیری کند تا شاهد شرایط کنونی یعنی تضعیف ارکان اقتصادی کشور نباشیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به ضرورت رعایت قانون، ضوابط و مقررات و ایفای تعهدات بورس به شهرداری تهران، اضافه کرد: علی رغم وجود تعهدات شرکت بورس تهران، انتظار می رفت شهرداری با روش منطقی تری نسبت به این موضوع برخورد می کرد زیرا این برخوردها برای کشور در فضای بین المللی اثر منفی دارد و از سوی دیگر موجب نگرانی در داخل کشور می شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شرح داد: ضمن اینکه مطالبات شهرداری تهران از شرکت بورس تهران باید کامل پرداخت شود اما روش برخورد قابل قبول نیست و شهرداری باید در نحوه برخورد خود بازنگری کند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "انتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پلمپ بورس تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از پلمپ بورس تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید