لو رفتن دستمزد بادیگارهای بازیگران ایرانی ! ، ساعتی چند ؟!

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، خبرنگاران: نرخ استخدام بادیگارد از 700 هزار تومان آغاز می گردد.

لو رفتن دستمزد بادیگارهای بازیگران ایرانی ! ، ساعتی چند ؟!

بادیگارد سلبریتی ها اخیرا سوژه مهمی شده است. بادیگارد سلبریتی ها نزخ های متفاوتی دارند. اخیرا قانونی درباره بادیگارد سلبریتی ها منتشر نشده است. بادیگارد سلبریتی ها از نرخ 700 هزار تومان تا 10 میلیون تومان اعلام شده است. در ادامه درباره بادیگارد سلبریتی ها می خوانید.

به گزارش وبلاگ پایگاه داده، در این گزارش آمده است که بعضی سلبریتی ها بادیگاردهایی با نرخ ساعتی 10 میلیون را استخدام می نمایند.

زایش پدیده بادیگارد از فقدان قانون مداری

نیره توکلی، دکتری جامعه شناسی، در این باره می گوید: بادیگاردها از بستر فقدان قانون مداری و کارکرد ناقص بعضی نهادهای مرتبط با حوزه انتظامی و امنیتی به وجود می آیند.

او ضمن بیان این مطلب در واکاوی این پدیده می گوید: اگر امنیت اجتماعی و نظارت بر همه عرصه های آن به طور کامل برقرار گردد، پدیده هایی مانند بادیگاردهای عملیاتی یا تشریفاتی آن هم در بخشی که اصلا احتیاجی به آن ها نیست، ظهور پیدا نمی نمایند.

توکلی ادامه می دهد: حفاظت از افرادی که جایگاه سیاسی و علمی دارند، به قانونی اجتماعی و بین المللی تبدیل شده که گذر زمان، احتیاج به آن را به ضرورتی بدیهی تبدیل نموده است.

اما این که بعضی افراد عادی - سلبریتی یا دارای تمکن مالی- به بهانه های مختلف (روانی و فرهنگی) از این ظرفیت سازمانی و نهادی بخواهند استفاده نمایند در واقع موضوعی فرهنگی و انتظامی است که باید با فرهنگسازی و نظارت افزون تری همراه گردد تا پیامدهای روانی ناشی از آن توهم ناامنی یا رجحان را در جامعه به وجود نیاورد.

منبع: رکنا

به "لو رفتن دستمزد بادیگارهای بازیگران ایرانی ! ، ساعتی چند ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لو رفتن دستمزد بادیگارهای بازیگران ایرانی ! ، ساعتی چند ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید